אודות עדינה אור-מתקשרת עם העולם שמעבר

 

אומרים כי העתיד כבר כאן:

עדינה אור חוזה אותו ועוזרת לאנשים להכירו, להתכונן אליו, ואף לשנותו, באמצעות: קלפים, כדור בדולח, תמונות, גרפולוגיה, קלפי טארוט ושמן.

 

רק על עצמי לספר ידעתי...

נולדתי בחיפה שם למדתי וגדלתי  בשכונת בת גלים, כבר בתור ילדה הייתי חולמת חלומות ומגלה שחלקם היו אכן מתגשמים.

 

עוד כילדה, הייתי בטוחה שכולם חולמים חלומות, אשר מעבירים מסרים, הייתי ילדה שחולמת בהקיץ, מקבלת דרכם מסרים, רק מאוחר יותר כשבגרתי הבנתי כי מדובר  בתקשור,  למדתי להתבונן פנימה אל תוך עצמי, להקשיב לקולות ולזהות את הישויות המדריכות. מאוחר יותר הבנתי כי לא כולם חולמים, שומעים ורואים את מה שאני רואה.

 

הבנתי כי מה שבא לי באופן טבעי, ייתכן ואנשים יוכלו לפתח בעצמם, כי אומרים שנולדים עם תכונה זו, והיא מתפתחת ברבות השנים. אך אני קיבלתי  מתנה שעליה אני מודה.

 

את המתנה הזו קיבלתי בירושה מסבתי מצד אימי אישה  צדיקה ז"ל, אשר התפרנסה ממכירת תבלינים. מכירת התבלינים הייתה סיבה טובה לאנשים לבוא מקרוב וגם מרחוק לשמוע מה צופן עתידם, לקבל טיפול, לשחרר מחסומים וגורמים מעכבים בחייהם.

 

ואני כילדה הייתי מגיעה אל ביתה שהיה כה מיוחד בעיני, נחשפת אל עולם המסתורין, לומדת להקשיב ולתקשר, לדייק את המסרים, ההרגשה בביתה המיוחד הייתה  הרגשה עילאית, חום ואנרגיה אפפו אותי, התחושה  הייתה של "לא מהעולם הזה".

 

ממנה גם למדתי אודות עולמות הכישופים, העין הרע והקללות ואת הדרכים לטפל בהם. עוד לימדה אותי סבתי אותי לראות את ההילה סביב האדם והחפצים.

 

האדם מתכנן תכניות ולאלוהים תכניות משלו:

ככל שהזמן עבר חשתי שאני מתפתחת בתחום זה, אך מעולם לא חשבתי שאעסוק בזה, היו לי תובנות ותוכניות אחרות. לצד רצונותיי ותכניותיי מצאתי עצמי חוזה את עתידם של תלמידי בית הספר ולאחר בכן לסטודנטים, את עתידם, רצונם היה לדעת את גורלם בקשר לזוגיות מה קורה ומה יקרה, אט אט השמועה פרשה לה כנפיים.

 

למרות זאת המשכתי לעבוד כמה שנים טובות במוסד הסתדרותי, דוחה ומתנגדת למלא את ייעודי, עם זאת אנשים המשיכו לפנות אלי לבקש עצה, טיפול, עזרה במקומות התקועים בחייהם, במקביל הסביבה הקרובה עודדה ופרגנה ליכולותיי מה שנתן לי כוח וחיזק את יכולותיי לבחור במקצוע הטיפולי. לכן בשנת 1989, התחלתי לעבוד באופן רשמי עם אנשים.

 

מהרגע  שביצעתי את המעבר להגשמת ייעודי, היקום פתח בפני אפשרויות רבות והוביל אותי קדימה.

 

בשנת 1993 הופעתי בטלוויזיה בתוכנית שישי חי עם מירב מיכאלי ועוד וחזיתי את השלום עם ירדן. קיבלתי תעודה של העסק הנבחר. 

 

בשנת 1997 התחלתי לכתוב את מדור ההורוסקופ ' בעיתון ידיעות חיפה ובעיקבותיו במקומונים נוספים.

 

בשנת 1999 נסעתי ללוס אנג'לס  חייתי כשנה למדתי קבלה אצל הרב ברג, כתבתי את מדור ההורוסקופ בעיתון עבדתי שם עם מפורסמים שעד היום בקשר איתי ומפאת צנעת הפרט לא אזכיר ואכתוב כאן שמות.

 

בשנת 2001  עברתי לת"א בעקבות לימודים ועבודה למדתי תורת הצבעים, שמנים ארומתיים, פרחי באך בסמינר הקיבוצים. בנוסף למדתי יוגה מדיטציה.

 

בשנת 2003 הופעתי בתוכנית הטלוויזיה חלומות בהקיציס חזיתי את עתידם של רבקה מכאלי, לנתי רביץ, להוסיף עוד שמות

 

משנת 2004 ועד היום אני כותבת את מדור ההורוסקופ ברשת המקומונים זה מה יש.

 

במהלך השנים פיתחתי את התמחותי, בחיזוי העתיד ובטיפולים שונים.

 

לקוחות באים אלי כדי לדעת מתי יתחתנו ועם מי. הם מבקשים לדעת שמות וזמנים – ומקבלים את מבוקשם.

 

אני מייעצת לגבי לבטים הקשורים לעיסוק המקצועי, התאמה מקצועית ולמקומות העבודה,

לכל בעיה פתרון - ואני משתדלת לפתור ולסייע.

 

לקוחות ומטופלים מציגים חששות של שינוי מקום, נסיעות ושינויים מהותיים אחרים, מקבלים מענה הכוונה ואת ברכת הדרך.

 

האני המאמין שלי הוא שבידיעה של מה הולך לקרות, יש יותר שלווה, והידע לגבי האפשרות שניתן לפעול על פיהם מרגיעות. לעיתים התשובות כואבות, אך אני נותנת את הכלים כדי להתמודד עם הבעיה על מנת שתבוא על פתרונה.

 

הקדמה והחיים העמוסים מקשים עלינו לפנות זמן לדברים החשובים ולכן אני גם עורכת חיזויים בטלפון אלו הפונים בטלפון מקבלים את התחזית באותו היום.

 

לקוחות רבים מתקשרים מהארץ ומעבר לים, ועושים זאת לאורך שנים רבות, ולמרות שהשיחה היא טלפונית ולעיתים מבלי לפגוש את האדם כלל, אני מרגישה את נוכחותם באמצעות אנרגית הקול המועברת אלי.

 

למען הגילוי הנאות אני מציינת כי אין דיוק של 100 אחוזים, זהו אינו מדע מדויק. אך דיוק של  80 אחוזים הינו מכובד ומתבסס על פיתוח יכולותיי בשלוב הניסיון שצברתי עם השנים.

 

אני אוהבת את העבודה של אוהבת אנשים ,אנשים שמגיעים אלי חשים בשינויים לטובה ,אני מלווה את המטופלים שלי לאורך כל הדרך ומאזנת אותם אנרגטית.

 

כשהמטופלים נותנים בך אימון זו מחמאה גדולה  מאשר שאוהבים אותך.

 

 

רוכבי חמד