כישוף

 

 

כישוף אמיתי יכול לשנות את חייכם,בעזרת הכישוף תוכלו לזכות בשגשוג, לפתח קרירה, בבריאות טובה, תוכלו לשפר את יחסיכם עם אחרים ולמשוך אנשים חדשים לחייכם.  בעזרת הכישוף תוכלו להתבונן פנימה ולמצוא את מה שתמיד רציתם בו, בטחון עצמי אומץ לב, שלווה, אמונה וחמלה.

 

לא מדובר בנס וזה אינו תהליך קל אך הכישוף עובד והוא יכול לעבוד בשבילכם. זהו לחש ותפילה סודית שעוברת מדור לדור והיא מבוצעת ע"י אנשים מיומנים.

 

יש המשתמשים בכישוף למטרות נקמה באופן שלילי וכורתים ברית עם השטן כדי לפגוע ולחסום אנרגיה ואת התהליך הטבעי של הצמיחה שלנו ביקום, כישוף שלילי יכול לפגוע גם בפיסיות שלנו לא רק בחומרי.

 

עיקרו של הכישוף הינו צמיחה פנימית, שם קשה לראות תוצאות בעין, כישוף למטרות חומריות בא לידי ביטוי בדרכים שקטות בהדרגתיות ובטבעיות. הכישוף אינו תרופת פלא לכל בעיות החיים, אין דרך קלה לזכות בתהילה ובעושר. מדובר במערכת כלים מיוחדים שמטרתה לקדם את הצמיחה האישית והתפתחות רוחנית, משתמשים בכישוף להורדת חסימות קללות להשגת בטחון או קשר עם אהוב.

 

הכישוף יכול להכניס הרמוניה לחייכם, מבחינה מנטאלית רגשית פיסית ורוחנית, מטרתו להביא להגשמה עצמית גבוהה יותר. הכישוף הופך אותנו לנשמות שפויות ויציבות, בריאות ומאושרות.

 

מסע החיפוש דורש מאיתנו להשתנות, לשנות את עצמינו אבל תמיד נשאלת השאלה למה? למה אנחנו צריכים לשנות את עצמינו?

 

 

 

כדי להיפתח לטווח גדול יותר של אפשרויות, למגוון רוחני רחב יותר, לא לדבר או למישהו אחר, בעזרת הכישוף אנו יכולים לחוות את הקיום מזוויות נוספות ולהגיע לאחדות.

 

לפעמים אנו חשים במוות אנרגטי חוסר חיות ותקיעות, חוסר שינוי גורם לדעיכה וחסימה ולכן תחושה של מוות פנימי, חוסר תשוקה ופחדים. זה יכול להגיע מאנשים הסובבים אותנו ומזיקים לנו בלי שבכלל נהיה מודעים.

 

הכישוף משמש אותנו לריפוי, לנסיעות בטוחות, השגת עבודה חדשה או בית חדש.

 

הכישוף יכול לסייע לכם למצוא את הנתיב היחידי לכם בלבד להתקדם ולמלא אתכם בתחושה שייכות עמוקה לעולם ויכול להוביל אתכם אל האל הפנימי של עצמכם, להפקיד בידכם כוחות שלא חלמתם עליהם והתחברות עם אנרגיות היקום.

 

 

רוכבי חמד