טיפולים נוספים


 

פרחי באך

פרחי באך הם תמציות לבליעה מפרחים הגדלים בשטחים כפריים באנגליה. שיטה שפותחה ע״י דר אדרוורד באך שמצא תמציות תואמות שיקלו על מצבינו הרגשיים כגון פחד, דיכאון, כעס, דאגת יתר, ערך עצמי נמוך וטראומה. התמציות מובילות לריפוי ומובאות מאנרגיות שליליות. ישנן 38 תמציות. חשוב לדעת להתאים תמציות למצב העכשווי נקודתי. את הידע רכשתי שמנים וארומופאתיה בסמינר הקיבוצים ומורים שונים בעולם.

 

 

קרסטלים

עוד בימי קדם העריכו ונמשכו לסגולותיו ויופייה של אבן קריסטל, יש לאבן יכולת ריפוי אנרגטי ויכולת להקל על מצב רגשי, האבן מחזקת את התדרים שלנו בחוסר איזון, אבן טובה יכולה להסיר מאיתנו חסימות ולהגם עלינו מפגיעה אנרגטית. אבן טובה יכולה לשפר את מערכת החיסון, לשפר מערכות יחסים ולהביא מזל וברכה.

 

שמנים

שמנים טבעיים מופקים משורש מצמחים ועצים, השמנים הנדיפים ידועים בסגולת הריפוי שלם מאות בשנים. השמנים יכולים לשפר את חייכם, להקל על מצבים רגשיים ופיסיים כגון כאבי ראש, כאבי בטן, טיפול בחרדות, דיכאונות ושיפור מצב הרוח. לפנינו מערכת של סיוע טבעי אשר ביכולתה למנוע מחלות ולהמריץ את רפויים . השמנים נקלטים בגוף ונפלטים מתוכו בטבעיות רבה מבלי להשאיר רעלים וללא תופעות לוואי. לא מומלץ לנשים בהריון ותינוקות.

 

 

רוכבי חמד