הורוסקופ שנתי

תשפ"ד

 

                                                                                                      

 

 

מזל טלה 2/4  - 21/3   ♈️ חודש ניסן

 

שייך ליסוד האש

כוכב השליט מאדים

צבע אדום

אבן חן יהלום

 

בני מזל טלה פעילים ובלתי מתפשרים לעיתים קרובות מחשבתם בהירה וכנה. יודעים לטפל בדברים מסובכים שאחרים מתקשים בהם אצלכם זה קל יותר. אתם מהירי מחשבה וזה מביא אתכם לפעול מהר ובנחישות. לא תמיד אתם שומעים לקולות שמסביבכם, בצד השלילי אתם יכולים לפגוע בחברים בלי לשים לב , התירוץ שתמיד תשתמשו בו הוא תמיד ממקום טוב. אתם חולי שליטה, רוצים להיות נוכחים ולדעת לפני כולם את ידיעות או ריכולים חדשים. מעורים בהלך רוח של אופנה ותקשורת. מאד חשוב לכם הלבוש החיצוני, מטופחים ונעים להביט בכם, אתם מושכים תשומת לב. בעבודה תשאפו למשרות בכירות ומתגמלות יותר. בני המזל משקיעים בלימוד, הכוח שלכם זו בנאמנות, בהתמדה ובעבודה קשה. שום דבר לא מגיע אליכם בקלות, לוקחים ברצינות כל מטלה שניתנת. השנה מצפה לכם המשך לימודים ובקריירה. האתגר שלכם לדעת לשלב את העבודה עם שעות הפנאי ולדעת להנות מהשעות הפנויות, להסיר שליטה ולסמוך על אחרים שיעשו את העבודה בצורה הטובה. בנושא בריאות הכתפיים הצוואר והראש יחלישו אתכם וזה יכול לפגוע האיכות החיים. הטיפול בזה יותר יוגה, מדיטציה ולמצוא את השלוה והרוגע בטבע. בשנה החדשה תרחיבו את חוג הידידים ולפנויים שבנכם מצפה הכירות עם בני המין השני דרך עבודה או באירועים משמחים. בתחום הכלכלי תתחילו להתייצב יודעים לחסוך ושומרים את כספכם לדברים גדולים, לדירה קניית דירה או עליית דרגה בקניית רכב.

 

חודש 👈תשרי מצבי רוח משתנים יש לכם נטייה להיזכר באירועים מהעבר, דברים יצופו, מין חשבון נפש עם עצמכם והסביבה. את החג תבלו עם בני המשפחה ונצפה לחלק מכם נסיעה לחו"ל. האתגר שלכם החודש לחיות בהווה כאן ועכשיו להודות על מה שיש. חברים מהעבר יפתיעו לביקור עם מתנות.

חודש 👈חשון חודש מלא פעילות של עבודה ולימודים, אתם שואפים להגיע גבוהה לא בוחלים בעבודה קשה שמשתלבת עם לימודים. האתגר של החודש להיות סבלנים כלפי המשפחה הקרובה הם דורשים תשומת לב יותר מהרגיל.

חודשים👈 כסלו טבת טובים לחידוש קשרים מהעבר גם אורחים מחול יגיעו. כספים תקבלו ממקורות מפתיעים. נצלו את החודשים להרחבת חוג הידידים ותפתחו את ליבכם לזוגיות חדשה או מחודשת . זמן טוב לפנק את עצמכם במלתחה חדשה לחורף .

חודש👈שבט קר מאד מצב רוח כבד שמכניס אתכם למחשבות ולספקות קשה לכם הבדידות האתגר שלכם להתנהג הפוך ממה שנוח לכם להיות בסביבה תומכת ואוהבת זקוקים לחום לאהבה ורצוי להנמיך ציפיות.

חודש 👈אדר  תחושת הקלה, נצלו את הניסיון שלכם בעבודה חדשה ומאתגרת יתכן שתעסקו בעבודה נוספת יש לכם אנרגיה ומרץ. בנושא תקשורת עם אנשים תרגישו פגיעות הרגישות שלכם גבוהה האתגר שלכם להתייחס בחמלה ובסליחה.

חודש 👈 ניסן🎁🎉נכנסים לחודש של יום ההולדת מזל טוב תחגגו עם חברים קרובים ולחלק מכם מצפה נסיעה קצרה מעבר לים לפגוש חברים.

חודשים 👈אייר וסיון אלו חודשים עמוסים ומאתגרים, בתחום הקרירה ובנושא הבריאותי יש לכם נטייה לסבול מכאבי ראש וצוואר לכו לטיפולים אלטרנטיביים עבודה ולימודים מתישה אתכם גופנית. אכלו אוכל בריא וקחו תוספי מזון. כסף יגיע אליכם לקראת סוף החודש. זמן טוב להחלפה ולקנית דירה אחרת. צפוי מעבר מגורים בעקבות עבודה.

חודשים 👈תמוז ואב חודשים חמים ומעייפים אתם סובלים מהחום אבל זה לא מונע אתכם מליזום ולדחוף פרויקטים חדשים. הישארו בסביבות הבית אחד מבני המשפחה יזדקק לכם. חבר מהעבר יצור קשר לתמיכה ועידוד.

חודש אלול טוב לחשבון נפש לראות באמת מה טוב בשביל עצמכם ולבריאותכם שמעו לקול הפנימי ולא החיצוני. חודש טוב לתרגל סליחה לעצמכם ולסובבים אתכם.

 

 

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מזל שור 20/05 - 21/4 ♉️ חודש אייר

 

שייכים ליסוד אדמה

כוכב שליט נוגה

צבע ורוד

אבן חן ספיר

 

ומכאן היחס בני מזל שור לאדמה, לשורשיות, למקום קבע בעבודה ובזוגיות. המשפחה מעל לכל הם המרכז והבטחון מהם אתם שואבים כוח להתפתח ולגדול ביחד איתם. בדרך כלל בני מזל שור יגורו בדירות קרקע עם גינה או בית שיש בו המון צמחיה. בני המזל מוכשרים בסידור הבית, יופי ואסתטיקה זה חלק גדול מכם. מבחינה בריאותית יש לכם נטייה לסבול מאזור הבטן הצוואר וגב .

הדאגה לבני המשפחה תשפיע עליכם פיזית שימו לב והיו קשובים. אתם חמימים ואוהבים לתת בגדול. האתגר שלכם בשנה החדשה ללמוד לתת באהבת חינם וללא צפיות, לא להשתמש במניפולציה לאהבה תסמכו על עצמכם ותעבדו יותר על הבטחון העצמי. כלפי חוץ אתם משדרים שהכול בסדר ובתוך תוכם פנימה ישנו חוסר שקט ולא רגועים. בני מזל שור חייבים להיות כל הזמן בעשייה, מי שעובד בתעשיית המדיה ומשחק  מצפה לכם שנה עם פרסום גדול שידחוף את הקרירה כלפי מעלה. בנושא הכלכלי אוהבים לבזבז לחיות ולהיות מהחיים ועובדים קשה בשביל זה. יש לכם בטחון מופרז ולא מפחדים להוציא כספים גם מעבר ליכולת שלכם רק למען שייראו. בדרך כלל אתם מטופחים חיצונית ובעניינים של האופנה האחרונה ויודעים לייעץ לאחרים בלבוש בטיפוח.

 

חודש 👈תשרי רבים מכם מארחים בני המשפחה  קרובה ורחוקה תבשלו ותהנו מקרבתם. חום המשפחה וביחד גורמם לכם נחת.

חודש 👈 חשון טוב לטיולים מחוץ לעיר בביקור אצל חברים קרובים חלק מכם מצפה נסיעה לחו"ל בנוסף יגיעו לבקר אתכם מעבר לים. לפני שאתם נכנסים למסגרת של לימודים תנצלו כל רגע פנוי לעשות דברים שאתם אוהבים.

חודש 👈 כסלו מצב רוח טוב אתם אוהבים את עונת המעבר מזג אוויר טוב תקבלו ביטוי ליצירה ולכשרון האומנתי. לפנויים שבנכם מצפה הכירות עם בני המין השני דרך חברים

חודש 👈 טבת מצבי רוח משתנים יהיה עיכובים ודחיות קחו אוויר, אתם דואגים לבני המשפחה הקרובה

חודש 👈 שבט הזהרו בדרכים ובנסיעות, יש לכם נטייה לא לשים לב לפרטים הקטנים מה שבדרך כלל לא מאפיין אתכם לא לשתות ולסמס בנהיגה. שימו לב להוצאות כספיות גבוהות.

חודש 👈 אדר מצב רוח חוזר אליכם זמן טוב להזמין ולארח חברים למסיבת פורים. בני המזל אוהבים להתחפש ולצחוק וזה עיקרו של החודש, זהו חודש של ניסים וישועות. תקבלו בשורה על מעבר מגורים בעקבות עבודה.

חודש 👈 ניסן שמעו לאינטואיציה הפנימית שלכם, זהו חודש של עבודה ופרסום. חלק מכם מצפה נסיעה לחול. מצב רוח משתפר, התקשורת שלכם טובה יותר ותוכלו לדחוף מיזם חשוב.

חודש 👈 אייר החודש בני המזל תחגגו יום הולדת מזל טוב. למרות העומס בעבודה ומעברי דירה או עבודה אתם מוצאים לכם גם זמן לחגוג המשפחה תפתיע אתכם במסיבה נעימה.

 חודש 👈 סיון חודש של התבהרות למרות הקושי שאתם חווים ופגיעה מאחד מבני המשפחה אתם יכולים להבין ולהכיל. לא שומרים טינה מערכת זוגית תעלה שלה ותקבלו בדורה על מעבר מגורים משותפים.

חודשי 👈 תמוז ואב חודשים טובים להתחיל פרויקטים חשובים גם לנסיעות וחופש. נצלו את הזמן לחידוש המלתחה. לעצמאים שבנכם תוזמנו לתערוכות כדי לקדם מוצרים חדשים.

חודש 👈 אלול חודש טוב לחשבון נפש האתגר שלכם לתת ביטוי ומקום לעצמכם לדאוג לבריאות ולדעת מה מתאים לכם מבחינה תזונתית. קשרים מהעבר הרחוק יחודשו.

 

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

מזל תאומים 21/6 - 21/5 ♊️ חודש סיו

 

שייך ליסוד אוויר

כוכב שליט כוכב חמה

צבע צהוב

אבן חן ברקת

 

ומכאן הדחף לבני מזל תאומים ללימודים להרחבת אופקים, פוחדים משעמום וחייבים לעשות שני דברים יחדיו אין לכם בעיה לקחת עבודה או מטלה נוספת וביחד עם זאת לתכנן תוכניות לעתיד. בקיצור אתם לא אוהבים לנוח. כייף להיות במחציתכם כשאתם במצב רוח מאוזן. אוהבים לעזור לחברים ולקרובים אליכם. בני המזל בדרך כלל במרכז התקשורת לשמוע ריכולים ולהיות בעניינים, אוהבי שליטה בכל התחומים. אי אפשר להתעלם מכם. שנת תרפ"ד שנה שבה תקבלו ביטוי לניסיון שצברתם בלימודים ובעבודה ותרצו להעביר את הידע שלכם הלאה, יתכן שתעבדו בהוראה והנחיית קבוצות. חלק מכם שרוצה לעבור לחול להתפתח ללמוד ולשבור את השגרה שנה מתאימה לזה. בתחום הכלכלי יש לכם מזל לכספים שמגיעים אליכם בדיוק שאתם צריכים אבל אל תבנו על זה תלמדו לנהל את חשבון ההוצאות וההכנסות כדי לא להגיע למצב קיצון.  בנושא הבריאותי אזור הגב האגן והרגליים חלשים קחו תוספי תזונה טיפול משלימים יעזור לכם דיקור סיני, מסאז' או רפלקסולוגיה כדי להקל על הכאב וחוסר הנוחות בגוף ובאיכות החיים.

חודש תשרי בתחילת החודש ההכנות אחרונות לחג עזרה לאחרים בני משפחה וחברים. תעבדו עד הדקה ה90. את החג תבלו עם בני המשפחה הקרובה שיגיעו מחול ולאלה שנמצאים כאן. תנו לעצמכם מנוחה ומרגוע אתם זקוקים לזה ולחשבון נפש לגבי המשך העשייה והפעילות שהייתה לכם לאחרונה.

חודש 👈חשון מתאים לטיולים בחול ובטבע לפני שאתם נכנסים לעומס של עבודה ולימודים.

 

חודש 👈כסלו טוב ליצירת קשרים חדשים ומחודשים, תהיו מחוזרים הלב שלכם פועם ומחדש את זרימת הדם. האתגר שלכם להיות יותר בענווה אל תתנו לאגו לחסום ולבטל אנשים שלא חושבים כמוכם.

חודש👈טבת תקבלו בשורות הקשורות בכסף מהשקעה מיזמות חדשה. תוזמנו יותר לאירועים משמחים.

חודש 👈שבט חשבון נפש מעמיק תמצאו בפרשת דרכים בזוגיות ובתחום הקרירה צריכים לקבל החלטה ולא פשוט לכם לכו ליועץ לקבל עזרה.

חודש אדר👈 חודש קר מצבי רוח משתנים אם אתם עובדים מהבית אל תוותרו על פעילות גופנית , יש לכם נטייה להסתגר ולהתבודד.

ניסן  אייר👈מצב רוח משתפר תקבלו בשורה משמחת הקשורה בקרירה. מדיה תקשורת תפורה עליכם. אוהבים להיות בעניינים תמיד ראשונים להעביר מידע חיוני לאנשים. אוהבים להקשיב לכם קבלתם מתנה תעבירו את זה הלאה.

סיון 🎁החודש אתם חוגגים יום הולדת מזל טוב לבני מזל תאומים. מזג האוויר הטוב מביא איתו שמחה ויצירה חברים ובני משפחה יפתיעו אתכם במתנות מקוריות וחלק מכם מצפה נסיעה קצרה לכבוד יום ההולדת.  

 חודשים תמוז אב👈 מצבי רוח משתנים אתם בתהליך של מעבר מגורים בעיקבות העבודה והזוגיות . אוהבים לנדוד אבל התהליך לא פשוט .

אלול חודש 👈 לא פשוט ומאתגר, חשבו זהו חודש של סליחות, רחמים והזדמנות לחשבון נפש מעמיק. תחדשו קשרים מהעבר הרחוק

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

מזל סרטן 21/6 -22/7 ♋️ חודש תמוז

 

שייך ליסוד מים

כוכב השליט ירח

צבע אפור כסף

אבן חן פנינה

 

מכאן הרגישות והפגיעות הגבוהה אצל בני מזל סרטן. אינטואיציה מפותחת מעל הממוצע אבל לא תמיד אתם יודעים איך לעבוד איתה לטובתכם זה תלוי במצבי הרוח המשתנים, קשה לכם לקבל ביקורת, ישר מתגוננים ותגובתיים. בני המזל אוהבים את החיים וחברים אין רגע דל, קשה לכם להיות בשקט. הטיפוח החיצוני חשוב תמיד תתלבשו נקי ויפה אי אפשר להתעלם מכם אתם מושכים את בני המין השני. כמעט תמיד תהיו במערכות יחסים לא אוהבים להיות לבד גם אם לפעמים אתם סובלים בתוך המערכת יש בכם את היכולת לשרוד. הדמיון אצל בני המזל פורה, אוהבים לארח ולבשל זה מאתגר אתכם ללמוד ולטפח את הכישרון הבישול גם דרך המדיה. בני מזל סרטן זקוקים לתשומת לב בדרך כלל. המשפחה תמיד בראש וראשונים לפני הכול. השנה זו שנה מאד מאתגרת מבחינה קרירה ומערכות יחסים חדשות. תבלו השנה מחוץ לבית תזמנו ותוכלו להגשים את החלומות ללא פחד מהלא נודע. אתם יותר מעזים לפרוץ את הדרך ותקבלו יותר כוח ממשהו שמאמין בכם. בנושא בריאותי החזה הגרון והאוזניים הם החלקים היותר רגישים. רצוי לפתוח את השנה בפעילות גופנית הליכה ריצה ואיזון תזונתי. בנושא הכלכלי, אם תעזו ולא תירתעו מעבודה חדשה תוכלו להגדיל את חשבון הבנק. לימודי שפות חדשות, לטווח ארוך אתם חושבים לעבוד בשיתוף פעולה מעבר לים.

 

חודש 👈תשרי חודש של החגים שמור לבני המשפחה הקרובה אוהבים לארח לבשל השולחן שלכם תמיד שופע עם כלים חדשים. חברים ובני המשפחה יתארחו אצלכם ותקבלו מתנות. חלק מכם יבלה את החגים מעבר לים עם בני המשפחה הקרובה. האתגר שלכם להרפות לא הכול מושלם ותנו לטבע לעשות את שלו.

חודש 👈חשון מזג האוויר הנוח יוציא אתכם החוצה לטיולים לרוגע ושלווה. חודש טוב להיכרויות עם בני המין השני דרך חברים ובמקומות בילוי. הזהרו מנהיגה מהירה פרועה ולא אחראית. חבר טוב יחדש אתכם קשר.

חודש👈 כסלו חודש עמוס לחזרה לשגרה לימודים ועבודה, דברים חשובים יצאו לפועל והם יהיו לטובתכם. האתגר שלכם החודש סבלנות לא לפעול בפזיזות. אמונה בתהליך זה עיקרון המפתח של החודש.

חודשי טבת שבט חודשים קרים יש לכם נטייה להתכנסות פנימית, זמן מעולה לחרוש ללימודים ללמוד שפה חדשה והעבודה שלכם תהיה דרך המדיה, תפתחו למשהו חדש. האתגר שלכם להיות בכנות ולתת אמון בחברים הקרובים ולהשתחרר מתלות מאנשים ששואבים מכם אנרגיה.

חודש 👈אדר "זה שמתגבר על הפחד יהיה חופשי באמת" כדי להרגיש את החופש אתם חייבים לכבד ולהעצים את החופש אצל האחרים ולדעת לתת מרחב מחיה. האתגר שלכם החודש לטפל במחשבות השליליות דרך סדנאות.

חודש ניסן👈  "הדרך להשיג הצלחה היא להתחיל בלעזור למישהו אחר להשיג אותה קודם" האתגר שלכם החודש ללמוד אהבת חינם ולא לחפש תמורה בעד שלא יחסום אתכם במערכות יחסים.

חודש אייר 👈 טוב למעבר מגורים קניה או השכרה חדשה. תקבלו כסף מירושה או ממקור בלתי צפוי שהשקעות ישנות שמניבות לכם תשואה טובה. חלק מכם מצפה נסיעה מעבר לים .

חודשים👈 סיון ותמוז חודשים מצבי רוח משתנים אתם לפני שינוי משמעותי בתחום הזוגיות קחו אוויר לכו לטיפול זוגי מזג האוויר הנוח משרה עליכם אוירה של עצמאות נפשית.

חודש אב אלול 👈 חודש טוב לחשבון נפש גם מבחינה בריאותית ונפשית התמקדו במה שאתם טובים בו לעסוק בעיקר ולא בטפל.

 

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

מזל אריה 22/8 – 23/7 ♌️ חודש אב

 

שייך ליסוד האש

כוכב השליט שמש

צבע כתום צהוב

אבן חן אודם

 

מכאן החום והאור שבני מזל אריה מפיצים החוצה, לחברים ולבני המשפחה. אי אפשר להתעלם מכם הנוכחות בשטח שלכם חזקה ודומיננטית כיאה לבני מזל אריה. אוהבים את החיים הטובים מוזיקה טובה אוכל טוב, תמיד מעניין אצלכם הבית שלכם תמיד מלא בחברים אוהבים לעזור לאחרים. יש לכם אופי שתלטני אוהבים לארגן לאחרים את החיים, אבל תמיד תשדלו לעשות זאת באמצעות חום ועידוד. לרבים כישרון מוזיקלי ויש בשנה החדשה מקום לעידוד היצירות במקומות הנכונים, תקבלו פרסום משהו שאתם מחכים לו הרבה זמן. בני מזל אריה זקוקים לתשומת לב מהחברים ומבני המשפחה מכאן נובע הבטחון והכוח להתקדם בעשייה, בנוסף רחבי אופקים אוהבים לטייל בארץ ובחו"ל. אין לכם בעיה לקשור קשרים מהירים יודעים איך להתברג נכון במקום הנכון. מבחינה כלכלית אתם לא דואגים גם יש לכם מזל, הכסף מגיע אליכם ברגע שאתם זקוקים לו. השנה תרגישו שאתם יכולים להגדיל את חשבון הבנק עם עבודה נוספת שגם תהינו ממנה. חלק מכם יתנדב במקום לא מוכר וחדש. מבחינה בריאותית יש לכם נטייה לסבול מכאבי גב ורגליים פעילות גופנית קבועה תעזור לכם להתמודד עם כאב.

אלו שנולדו בתחילת המזל תכנסו לזוגיות חדשה מחודש ניסן אייר מוצלח גם למעבר מגורים משותף. הדאגה שלכם לבני המשפחה הקרובה לא רוצים לעבור רחוק מהם תצטרכו להתפשר. לאלו שנולדו בסוף המזל קשה להזיז אתכם מקובעי מחשבה ואוהבי קביעות. השנה הורדתם את הרגל מהגז זו הייתה שנה של התבוננות פנימית עם פניכם לאן להבין את עצמכם והצרכים והכלים כדי להתקדם הלאה בצורה הנכונה והיא טובה. האתגר השנה להמשיך להתקדם ולהנות מהחיים כפי שאתם יודעים, להעניק לעצמכם את הטוב ביותר בעבודה ביחסים רק כך תוכלו לשפר את היכולות הכישרון להביא אותם לגבהים חדשים.

 

חודשי 👈תשרי וחשון תבלו עם בני המשפחה הקרובה תוזמנו להתארח במקום כפרי חלק מכם יבלה בבתי מלון ומקומות מפנקים. מזג אוויר טוב תנצלו את הימים לנסיעות טיולים בחיק הטבע וחידוש קשרים חדשים במערכות היחסים. האתגר שלכם זה לאכול נכון לדאוג לעצמכם ולא להפריז.

חודשי👈 כסלו טבת תכנסו למסגרת לוחצת של לימודים אתם צריכים לסיים פרויקטים חשובים קחו עזרה שימו את האגו בצד ותלמדו לשתף פעולה. בתחום הכלכלי צפוי לכם הכנסה כספית ממקור בלתי צפוי מהגרלות או מהשקעות ישנות .

חודשי 👈 שבט אדר יהיו ימים לא קלים הרגשת כבדות מזג האוויר משפיע עליכם לבשו בגדים חמים יש לכם נטייה להתקררות וכאבי גב לכו לטיפול משלים. האתגר שלכם לשפר את מערכת היחסים שאתם נמצאים בה ולדעת להתפשר.

חודשי ניסן אייר👈 אל תתנו לרעשי רקע להפריע לכם לתוכניות מצפה לכם נסיעות לחול בעקבות עבודה חדשה קשרי עבודה חדשים בפרק. לאלו שנמצאים בעבודה תקבלו החלטה על שינוי בתחום הקרירה  תקבלו הצעה שקשה לסרב.

חודשי 👈סיון תמוז  חודשים טובים לכם לחתימת חוזה עבודה חדש או מעבר מגורים. לפנויים שבנכם מצפה הכירות עם בני המין השני והם יהיו חיוביים ולטוח הארוך. מזג האוויר הטוב מביא שמחה ואנרגיה, רצוי לפעול ולהתמיד ביעילות הגופנית.

חודש אב👈 מזל טוב יום הולדת שמח זהו החודש שלכם פנקו את עצמכם בחידוש קשרים מהעבר תקבלו מתנה גדולה  ומפתיעה תבלו עם בני המשפחה הקרובה וחברים טובים.

אלול 👈 זמן טוב לחשבון נפש להתבונן ולקבל החלטה להמשך היחסים שאתם נמצאים. האתגר שלכם לצאת מהמחשבות ולעזור לאחרים להתקדם. יש לכם נטייה להסתגרות, לבד ובדידות. מצאו זמן לשלב עבודה עם בילויים כדי לשנות אנרגיה.

 

 

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 מזל בתולה 22/9 - 23/8 ♍️ חודש אלול

 

בני המזל שייכים ליסוד אדמה. כוכב השליט חמה.

 צבע כחול כהה, חום כהה וירוק.

אבן חן שוהם .

אזורים רגישים מערכת העיכול והעצבים.

אוהבים מסגרת בטוחה מכאן אתם מקבלים את הבטחון לפרוץ גבולות . בני המזל מוכשרים במשחק, שיווק, טיפול בחולים ונזקקים. יש לכם את היכולת להרים אחרים. זקוקים לאהבה ולפירגון זה החמצן שלכם להמשיך את הפעילות המבורכת ואתם אומנים בנשמה. יודעים לעשות סדר לאחרים, אבל קשה לכם לעשות סדר אצלכם בבית. אוהבים לרדת לפרטים אל תעייפו את עצמכם בדאגה לאחרים זה שואב את האנרגיה למקומות לא נכונים. האתגר שלכם השנה לטפל בעצמכם לדאוג לבריאות ולרווחה הנפשית. שנה טובה למעבר מגורים השנה תרגישו רווחה כלכלית תקבלו הצעות לשיתוף פעולה למרות החשדנות תנו אמון באנשים חדשים שרוצים לעזור לכם תלמדו לקבל ולא רק לתת. מבחינה בריאותית שימרו על אוכל דל שומן ופחות סוכרים שימרו על הופעה חיצונית. בני מזל בתולה אוהבי מותגים אי אפשר להתעלם מכם יש לכם נוכחות בשטח, רק חסר האמון והבטחון באנשים חדשים עם הזמן אתם נעשים חשדנים. נפגעים בגלל באהבת בחינם שאת מעניקים. רק שתפנימו, אתם לא תמיד יכולים לקבל באותה כמות שאתם נותנים. זו שנה עם הזדמנויות להתפתח חברתית ולזיווג נכון.

 

חודש👈תשרי החודש תעבדו חזק לאיחוד מחדש של המשפחה והחברים. המעמד חשוב לכם ממקום של עזרה אמיתית וכנה. יתכן שתיפגעו מחלק החברים, אבל זה לא ייתן להרים ידיים. אתם לומדים לא לשפוט ולבקר אחרים בתחושות שלהם. את החג תבלו מחוץ לבית אצל חברים קרובים. בתחום הבריאותי יש לכם נטייה לחולשה בגלל הרגישות שלכם לאחרים.

 חודש👈חשון זמן טוב לצאת מהמסגרת לטייל במקומות של טבע ומים. בני זקוקים לאוורור לפני הלימודים או עבודה חדשה שתמלא אתכם ולא יהיה לכם זמן פנוי. נצלו את החודש להיכרויות עם בני  המין השני הם יהיו חיוביים ולטוח הארוך, לאלה שנמצאים בזוגיות תקבלו בשורה על הרחבת המשפחה.

חודש👈כסלו ההרגשה ומצב הרוח יהיה טוב, אתם פוריים המחשבה והגישה שלכם לחיים גמישה. אתם מקבלים רעיונות חדשים שיכולים לקדם אתכם מבחינת הקרירה גם סכום כסף יגיע אלכם ממקור בלתי צפוי או מהשקעות נבונות. לחלק מכם מצפה מעבר מגורים בעקבות העבודה והאהבה.

חודש 👈טבת  חודש טוב להתכנסות פנימית אתם נמצאים בפרש. דרכים בקשר לקרירה תקבלו הצעת עבודה שתכניס אתכם לבלבול ולספק. אוהבים מסגרת בטוחה, מומלץ לקחת סיכונים ולא לפחד. לאלו שמתעסקים בנושא אומנות תקבלו הצעות טובות למשחק ופרסום.

חודש 👈שבט חודש טוב להתחיל בפעולות גופנית נוספת לאחרונה אתם עובדים יותר עם הראש שמספר לכם סיפורים ונמצאים פחות בתזוזה. שימו לב לתזונה יש לכם נטייה לאכול הרבה שומנים. הדאגה שלכם לאחרים מביאה אתכם לחוסר אנרגיה ולחוסר סבלנות וחבל כי זה חוסם אתכם מלהתקדם ופוגע במערכות יחסים. לא להתבייש ללכת למטפל שיעזור לכם לראות את המציאות כפי שהיא.

חודש😍אדר מצבי רוח משתנים חודש לא קל הרבה עבודה ובזבוז כוחות במקומות אחרים, יש לכם נטייה בחודש זה לברוח ולהסתגר. הפגיעות והרגישות שלכם גבוהה מהרגיל. בתחום הזוגיות אתם צריכים להתפשר בשביל בריאות תקינה. יוגה ומדיטציה יעזרו לכם במצבים הלא נוחים. אל תוציאו  כסף ללא חשבון כדי שלא תגיעו לקצה.

חודש👈ניסן זמן טוב לאחוד מחדש של המשפחה, תוזמנו לאירועים משמחים תפגשו עם חברים מהעבר הרחוק. מצב הרוח משתפר ויש לכם כוח להתחיל בשינוי בתחום הקריירה, אתם שואפים להתקדם תפגשו בחבר שיעזור לכם להגשים חלום.

חודש👈אייר בני המזל זקוקים לביטחון ולקביעות ביחסים האישיים.  משום שכוכב חמה שולט בך אתה זקוק ליסוד חזק שישלים את הקשר המיני והחברי בנכם. אוהבים אתגרים זקוקים כל הזמן לגירויים חדשים. זמן טוב לקחת פסק זמן ולצאת מחדש לירח דבש להתנתק מהשגרה הלוחצת. מצבי רוח משתנים מגיעים מדאגת ייתר. למדו לשחרר ולסמוך על אחרים החודש.

חודש 👈סיון הוא חודש טוב לקידום בתחום הקרירה והפרסום. סכום כסף יגיע אליכם ממקור בלתי צפוי ותוכלו לאזן את חשבון הבנק. בני המזל אוהבים את החיים הטובים, משקיעים בעצמכם ובאחרים. כשיש לכם אתם לא עושים חשבון ויש לכם נטייה לא לחשוב על  מחר. חבר מעבר לים יגיע לביקור. לפנויים שבנכם תחדשו קשר מהעבר.

חודש 👈תמוז זמן טוב לקניה או להחלפת  רכב לחדש לנסיעות וטיולים מעבר לים. צריכים להיזהר מנפילות רגשיות מחוסר תשומת לב. אחד מבני המשפחה ידאיג אתכם נסו למצוא יותר זמן להיות בחברת המשפחה .

חודש 👈אב מצבי רוח משתנים. הוצאות כספיות גבוהות כל מיני תשלומים לא צפויים. בתחום הרומנטי מצפה לכם הכירות עם בני המין השני דרך חברים. חודש של חשבון נפש להמשך הפעילות שלכם בעבודה.

חודש 👈אלול תחגגו את יום ההולדת מזל טוב. זמן טוב לחשבון נפש ולחשוב על המשך הפעילות. חברים טובים יחגגו אתכם מחוץ לבית תקבלו מתנות מפנקות. האתגר שלכם החודש לטפל במצבי הרוח המשתנים ולדעת לקבל את עצמכם בכל מצב באהבה ובסובלנות.

 

 

 

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מזל מאזניים 23/10 - 23/9 ♎️ חודש תשרי

 

בני מזל מאזניים שייכים ליסוד האוויר

 כוכב השליט נוגה.

אבן חן ספיר

צבע ורוד ירוק בהיר

 

מכאן האהבה של בני מזל מאזניים לאסתטיקה ויופי, ביתכם מאורגן נעים ומארח. אוהבים חברה טובה. בני המזל רחבי אופקים לא עומדים במקום שואפים כל הזמן להתקדם ללמוד ולהתחדש וחייבים להיות במרכז ההתרחשות. מבחוץ אתם מקרינים שלווה אבל בפנים הנפש שלכם סוערת ומחפשת אתגרים. אוהבים לטייל בעולם ובעלי כישרון ללימוד שפות. האתגר שלכם השנה להיות סובלניים כלפי הסובבים אתכם וסבלנות בשאיפות והמטרות שאתם מציבים. אתם סומכים על עצמכם בעבודה. תצטרכו ללמוד את להתנהל במערכת הזוגית כדי לא לפגוע  ולתת יותר אמון וכבוד.

 

חודש תשרי👈 חודש לא קל יהיו עיכובים ודחיות יחד עם זאת תהיה אחדות עם בני המשפחה וחברים. זהו חודש של יום ההולדת שלכם מזל טוב, צאו לטיולים בקרו במקומות חדשים ולא מוכרים. ההוצאות הכספיות יהיו אמנם גדולות מהרגיל כי אתם אוהבים את החיים ולא תמיד עושים חשבון. חודש👈 חשון זהו חודש שהאנרגיה לזרת אליכם תקבלו הצעות עבודה חדשים וברכה בתחום הכספי  .

בחודשים 👈כסלו וטבת זמן טוב להניע ולדחוף את הקרירה, אם אתם עצמאים זמן טוב לא לפחד ולהתפתח לקחת מחויבות ולשתף פעולה עם חברה גדולה. יזרמו הצעות טובות גם מצבכם הכספי יהיה טוב תקבלו ממקומות לא צפויים ותוכלו להשקיע ולהתרחב.

בחודש 👈שבט יש לכם נטייה לסבול מכאבי גב  ובעצמות קחו תוספי מזון אומגה 3 ופעילות גופנית יוגה ומתיחות .

חודש 👈אדר תמשיכו בפעילות הגופנית יש לכם נטייה לחולשה, אל תבזבזו אנרגיה על דברים שוליים, מתפזרים תנסו להיות יותר ממוקדים ולא לקחת ללב דאגו רק לעצמכם, אחרים יודעים להסתדר סמכו עליהם.

חודש ניסן 👈 הדברים יתחילו להתבהר תחושו הקלה מצב הרוח יחזור אליכם והתקשורת תהיה טובה .זמן טוב לצאת להשתלמות לקורס קצר ומזורז .

חודש👈 אייר מערכת יחסים זוגית תקבל ביטוי חיובי לפנויים שבנכם תקבלו הצעה למיסוד הקשר ומגורים משותפים. אל תדחו הצעות זהו חודש שבו תהיו מוזמנים לאירועים משמחים שקשורים גם בקרירה.

חודש👈סיון זמן טוב לנסיעות מעבר לים תוזמנו לחברים חלק מכם ישלב את נסיעה טיולים עם העבודה.

חודשים 👈 תמוז ואב יהיו מאתגרים מבחינת מערכות יחסים ההוצאות הכספיות יהיו גדולות  יהיו עיכובים ודחיות, האתגר שלכם לפתח את הסבלנות.

חודש אלול👈 מצבי רוח משתנים חולשה גופנית  דואגים למשפחה או לאחד החברים. האתגר שלכם החודש לדעת להסיר שליטה ולקבל את השונה. זמן טוב לשפץ לשנות את פנים הבית לשנה החדשה .

 

 

 

 

 

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

מזל עקרב 22/11 – 23/10 🦞 חודש חשון

 

מזל עקרב 🦞חודש חשון

בני מזל עקרב שייכים ליסוד מים

כוכב השליט פלוטו מאדים

צבעם אדום כהה חום ערמוני

אבן חן לשם.

 

התכונה של בני מזל עקרב להגיד הכול ב"פנים" הם גם אם זה לא נעים לשמוע. הרגישות והפגיעות הגבוהה אצל בני המזל חוסמת אתכם מלראות את כל התמונה ולהתנהג בצורה אנוכית לעיתים קרובות. האתגר של השנה לקבל את השוני אצל האחר להסיר שליטה ולתת מרחב מחיה לבני המשפחה ולכול הסובבים אתכם ולשמור על בריאותכם התקינה. השנה החדשה מביאה איתה אתגרים חדשים לשינוי ולהתקדמות בתחום הקרירה והפיננסי. אתם נכנסים לשנה עם ניסיון ולימוד לנהל את כספכם בצורה יעילה מלקחים בשנה שעברה. השנה טעמתם את תחושת האין והריק אתם לא רוצים לחזור על טעיות העבר שוב ושוב. בתחום הבריאותי יש לכם נטייה לסבול ממערכת הנשימה אתם זקוקים לאוויר צח טיולים בטבע ותרגילי נשימה דרך הליכה או ריצה.

 

חודש 👈תשרי עדיין הרגשת הכבדות תלווה אתכם הדברים לא מסתדרים כפי שאתם רוצים תבלו את חג ראש השנה עם בני המשפחה הקרובה והחמה. מפגשים עם חברים מהעבר תקבלו מתנות והכרת תודה. בחצי השני של החודש תהיה הקלה זמן טוב לטיולים לנסיעות מעבר לים גם בארץ ,לפנויים שבנכם מצפה הכירות עם בני המין השני אל תדחו הזמנות . ההוצאות הכספיות יהיו גדולות מהרגיל אל תקנו מה שלא הכרחי ולא משרת אתכם.

חודש 👈חשון🎉 תחגגו יום הולדת מזל טוב עם בני המשפחה הקרובה חלק מכם יקבל מתנה נסיעה מעבר לים. מצבי רוח משתנים מדאגה לבני המשפחה. האתגר שלכם החודש לחשוב מה טוב בשבילכם בלבד. תנצלו את חגיגות יום ההולדת ליצירת קשרים מהעבר  ולהתפנק, אתם מארחים בצורה מושלמת ובשלנים טובים. בנוסף חודש טוב לנסיעות ולטיולים לפני שאתם נכנסים למסגרת לוחצת של עבודה ולימודים.

חודשים 👈 כסלו טבת אלו חודשים של לימודים ועבודה תהיו עסוקים מעל הראש חשוב לכם להתקדם בכל מחיר אתם שואפים להשית את הניסיון שצברתם על אחרים. האתגר שלכם בחודשים אלו לדעת איך להסיר שליטה ולהתנהל בתבונה במערכות יחסים בעבודה ובבית.

חודשים שבט אדר👈 קחו את החיים בקלות יש לכם נטייה למצבי רוח משתנים חוסר אנרגיה  לביקורתיות גם כלפיכם. פרגנו לעצמכם, עובדים קשה אל תצפו למחיאות כפיים מאחרים סמכו על עצמכם בלבד החודש. לכו בדרך האמת, כסף יגיע אליכם ממקורות בלתי צפויים מהגרלות או מהשקעות נבונות.

 חודשים 👈ניסן ואייר תתחילו להרגיש יותר חופש בראש וזה העיקר, זמן טוב להתחיל פעילות גופנית הרשמו לחוגים תכירו אנשים חדשים דרך חברים. בתחום הזוגי קשר מהעבר יתחדש בנוסף מעבר מגורים משותפים בפתח.

חודש 👈סיון לבשו יותר לבן וצבעים בהירים לאזן את המתח הנפשי שגורם לך לבלבול ולהתנהגות קיצונית. הפחד מטלטל ללא סיבה מוצדקת. חודש טוב התחיל ולתרגל יוגה ומדיטציה לאיזון הנפש. יש לכם ידיים טובות רעיונות לסידור הבית מחדש, נצלו את המתנה לסדר לעצמכם מרחב בטוח 

חודש 👈 תמוז אתם נמצאים בפרשת דרכים בקשר לעבודה תקבלו הצעת עבודה חדשה ומאתגרת. אוהבים בטחון ההצעה החדשה יכולה לערר אתכם קחו יועץ לפני כל פעולה אל תחשבו לבד, כהרגלכם.

חודש אב👈 יש לכם נטייה לסבול מדרכי הנשימה תמצאו במקומות יבשים. עשו חשבון נפש עם עצמכם והמשך היחסים עם הקרובים זמן טוב להתחיל לחשב מסלול מחדש. חודש של עיכובים ודחיות קחו אוויר

זה ממשיך לחודש 👈אלול ההוצאות גדולות מהכנסות אתם מפצים את עצמכם בקניות גדולות שהמצב הנפשי לא מאוזן זו דרך לפצות את עצמכם ובני המשפחה. זהו חודש של סליחות תחדשו קשרים מהעבר הרחוק. חלק מכם מצפה מעבר מגורים עם זוגיות חדשה.

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מזל קשת 21/11 – 22/12 ♐️ חודש כסלו 

 

בני מזל קשת שייכים ליסוד האש

כוכב שליט צדק

אבן חן טופז

צבע כחול כהה ,סגול

 

מכאן נובע המרץ ואהבת לטיולים בארץ ובעולם. אוהבי צדק וישרים, לא מחפשים להצדיק את עצמם. אומרים את האמת בפנים, רק שלעיתים קרובות חסר לכם טאקט .לא משנה מה אומרים, צריך ללמוד ולדעת איך אומרים את כל האמת בפנים. בני המזל אוהבים לעבוד עם אנשים הם חברותיים ותמיד מוקפים בחברים טובים. מה שיכול להפיל אתכם זה התמימות והאמונה המופרזת באנשים חדשים. אתם לא אנוכיים ולא מחפשים תועלת לעצמכם במערכות יחסים. האתגר שלכם השנה להתפתח בתחום הקרירה, כנראה שתעלו על רעיון חדש שיקדם אתכם חזק מבחינת פיננסית.  בתחום הבריאותי יש לכם נטייה לעצלות וקשה לעיתים להתמיד בפעילות גופנית, קחו מאמן או חבר  למוטיבציה שתדחוף אתכם. לבני המזל יש השנה נטייה לסבול מהעצמות רגליים וכאבי גב. בנושא הכלכלי תחושו השנה שיפור אם תדעו לנהל טוב את חשבונכם.

 

חודש 👈 תשרי בתחילת החודש יהיו עיכובים ודחיות עד סוף החודש, סבלנות וסובלנות זה שם המשחק. את ראש השנה תבלו עם בני המשפחה הקרובה ותוזמנו לחברים טובים בהמשך החודש. זמן טוב למנוחה וחשבון נפש .

בחודש 👈חשון מצפה לכם נסיעה מעבר לים לאלו שנשארים בארץ תבלו במקומות טבע וים תהיו מלאי מרץ ואנרגיה. האתגר שלכם פחות להתחשב באחרים ולהתחיל לדאוג לעצמכם.

חודש 👈כסלו 🎉יש לכם יום הולדת מזל טוב .תחגגו עם חברים קרובים זו הזדמנות בשבילכם לצאת מהמסגרת לטיולים בשילוב פסטיבלים רוחניים, או מקומות הומי אדם.

חודשי 👈 טבת שבט קריר מצבי רוח משתנים מחפשים אתגרים חדשים הראש לא מפסיק לעבוד כדי למצוא סיפוקים. חברים מהעבר יגיעו לביקור מעבר לים ויחדשו קשר תבלו איתם בחצי השני של החודש .מי שנמצא בקשר זוגי תקבלו הצעת למיסוד הקשר ומעבר מגורים .

חודש👈 אדר משנכנס אדר מרבין בשמחה זמן טוב להנות להתחפש ולצאת למסיבות רק הזהרו משתיית ייתר.

 חודש 👈 ניסן טוב לקבלת כספים מהגרלות ומהשקעות נבונות כך תוכלו לאזן ולהגדיל את חשבון הבנק.

חודש 👈אייר  שימו לב למצב הגופני אל תזלזלו לכו לבדיקות כדי לקבל שקט נפשי יש לכם נטייה לטפל בעצמכם ופחות לשמוע לקולות אחרים.

חודש👈 סיון תבלו הרבה בדרכים בעקבות עבודה. האתגר שלכם החודש לפתח את התקשורת שלכם בעיקר עם חברים לעבודה. לעבוד בחוכמה מעליכם בודקים בזכוכית מגדלת. זהו חודש של ניסים והפתעות לכן אל תיקחו שום דבר כמובן מאליו.

חודש👈 תמוז העניינים מתחילים להתחמם הרגישות שלכם גבוהה. זמן  טוב למעבר שינוי מגורים קניה או השכרה.

חודשי 👈 אב ואלול מצבי רוח משתנים חסרי סבלנות כלפי הסביבה הקרובה. האתגר שלכם לדעת לשתף פעולה לדבר ולהיפתח, אל תשמרו בבטן דברו על הקשיים שאתם חווים זה יקל עליכם לראות את המציאות בצורה נכונה.

 

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מזל גדי 20/1 – 22/12 ♑️ חודש טבת

 

בני מזל גדי שייכים ליסוד אדמה

כוכב השליט שבתאי

אבן חן טורקיז אחלמה.

צבע אפור שחור חום כהה.

 

מכאן אהבת המסגרת והבטחון בכל התחומים .רגליים על הקרקע פחות אוהבים לקחת סיכונים וכוכב שבתאי מגביל אתכם. אם כבר אתם לוקחים סיכון לא מחושב אתם נופלים לבור וייקח זמן להתרומם. הכוח בגדיים נובע מניסיון החיים. האתגר שלכם השנה להנמיך את האגו ולדעת לבקש עזרה שצריך ופחות להיכנס לרחמים עצמיים. שנה טוב לקחת אחריות על החיים ופחות סיכונים. שנה החדשה תפתח בפניכם דלת לעבודה חדשה ומאתגרת תפגשו עם אנשים חדשים תצאו מהבדידות והלבד, לפנויים שבנכם מצפה הכירות עם בני המין השני. מבחינה כלכלית בני מזל גדי יודעים לחסוך ולשמור על כספם לעיתים זה גובל בקמצנות שמעבר לזה מסתתר פחד. ההצלחה שלכם תגיע מעבודה קשה  משיתוף פעולה ולקיחת אחריות על הטוב ועל הרע. לבני המזל אינטואיציה חזקה שתעזור לכם להתמודד עם קשיים. הדרך הרוחנית עוזרת לכם להבין יותר את עצמכם. התחום הבריאותי יש לכם נטייה לסבול מעצמות ומערכת העיכול, התזונה שמתאימה לבני מזל גדי צמחונות וטבעונות  ופחות תבלינים. שנה טובה לקחת קורסים ללמוד שפות חלק מכם יקבל הצעת עבודה מעבר לים.

 

חודש 👈 תשרי חודש של הכנות לחג אלול חודש מעייף מזג האוויר הלח משפיע על מצב הרוח בחודש תשרי מצב הרוח ישתפר תבלו עם בני המשפחה הקרובה ,אוהבים לעשות את החג כהלכתו לפי המסורת המשפחה מאד חשובה לכם. תקנו ותקבלו מתנות לחג. חלק מהחופש נצלו לטיולים במקומות שיש מים.

חודש 👈חשון  טוב לנסיעות קצרות מעבר לים.

חודש 👈כסלו מצב הרוח משתפר חודש של אורות תקבלו כסף ממקור בלתי צפוי מהגרלות ומהשקעות נבונות.

חודש👈טבת 🎉 תחגגו את יום ההולדת, רצוי לבלות עם בני המשפחה הקרובה מזל טוב.

פנקו את עצמכם ולא להתקמצן עם רכישה גדולה משהו שחשקתם זמן רב.

חודשי 👈שבט ואדר חודשים לא קלים מצבי רוח משתנים עסוקים הרבה בעבודה ובלימודים. לכו לטיפול נפשי אל תעברו את הקשיים לבד, קחו איש מקצוע, למדו לעבוד וללמוד בשיתוף פעולה .

חודש👈 ניסן תהיה התבהרות יותר קל לכם תפגשו עם חברים מהעבר, גם בני משפחה יגיעו מחול לחגים ובשבילכם זו חגיגה. שימרו על הבריאות דרך פעילות גופנית ותזונה נכונה.

חודשי 👈אייר וסיוון חודש של עיכובים ודחיות האתגר שלכם להיות סובלניים ולדעת שכל דבר בעיתו. לפנויים שבנכם מצפה הכרות עם בני המין השני בדרכים או דרך חברים.

חודשי 👈 תמוז אב מאתגרים מבחינה בריאותית אל תזניחו את הפעילות הגופנית אכלו דברים קלים כדי לא לפגוע באיכות החיים. זמן טוב לחשוב על מעבר מגורים משותפים עם בני הזוג.

 

 

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מזל דלי 18/2 – 21/1 ♒️ חודש שבט

 

שייך ליסוד אוויר

כוכב שליט אורנוס

צבע : טורקיז

אבן חן : שוהם

 

בני מזל דלי ניתברכו באנרגיות, מרץ ובחברים טובים בזכות החיבור לאבן השוהם. בני המזל אוהבים את העבודה ויודעים לנצל את השעות המתות. לא אוהבים לנוח גם שאתם נחים הראש שלכם עובד שעות נוספות, פניכם ושאיפותיכם לעתיד הם לשנות לעזור לזולת. האתגר שלכם השנה לטפל בחוסר גמישות מחשבתית שלעיתים נקבעים על נושא וקשה מאד להסית אתכם ממחשבה אובססיבית או מקובעת, מצב זה גורם לכם להתרחק מהחברה ומאנשים קרובים וחבל. נכון המחשבה שלכם שונה ומיוחדת קשה לאנשים להבין אתכם רק אתם יכולים להבין את עצמכם הכי טוב. קשה לכם בתוך מסגרת אתם צריכים חופש פעולה בתוך המערכת שאתם נמצאים. לא זקוקים לביטחון אתם הבטחון של עצמכם. יחד עם זאת אתם חברים טובים ונאמנים. חברות זה ערך עליון אצל בני מזל דלי. יש בכם חכמה טבעית נולדתם עם ידע ומוכנים להעביר את הידע למי שרוצה לשמוע אתכם. קשה לבני המזל עם שגרה לכן תמצאו את עצמכם בעבודות מזדמנות עם שעות לא שגרתיות. בני מזל דלי בדרך כלל עובדים באופן עצמאי, רובכם בעלי מקצועות שדורש מכם כוח פיזי. בשנה החדשה שנת תשפ"ד תהיה מאתגרת מבחינה כלכלית העבודה הקשה מביאה איתה רווחה כלכלית נסיעות לחו"ל, ולחלק מכם מעבר מגורים בעקבות העבודה או זוגיות חדשה. משהו יותר רגוע בכם וייתן לכם יותר להתבונן פנימה ולהבין מה טוב עבורכם . מבחינה בריאותית החזה, הכתפיים והברכיים יש לכם נטייה לחולשה ולחוסר אנרגיה ממחשבות טורדניות דאגה לקרובים אליכם. פעילות גופנית תשפר את הבריאות באופן ניכר, בנוסף טיולים בטבע יוגה ומדיטציה

 

חודש 👈 תשרי תחגגו הפעם עם בני המשפחה הקרובה לאחר מכן חברים טובים מהעבר יפתיעו לביקור. זמן טוב לצאת לטיולים בטבע, הזהרו מפגיעה גופנית בשל חוסר תשומת לב באזור הרגליים. בסך הכול חודש נעים ומהנה לבני המזל.

חודש👈חשון מצב הרוח טוב מצפה לכם עבודה רבה, השתדלו לאזן בין עבודה והמשפחה. יתכן שתיקחו עוד עבודה להשלים התחייבות קודמות חלק מכם ינצל את הזמן לנסיעה מעבר לים לפני הלימודים .

חודש👈 כסלו. בני מזל דלי נמצאים בפרשת דרכים בזוגיות כדי להתקדם אתם חייבים להתפשר ולהתגמש יש לכם נטייה להתעלם מבעיות במקום לפתור אותם הבריחה שלכם בדרך כלל למקום העבודה.

חודש טבת 👈 מזג האוויר ישפיע עליכם פיזית בעצמות, למרות שהשנה יותר פעילים תרגישו כבדות וחוסר אנרגיה וחוסר סבלנות דווקא כלפי הסביבה הקרובה. חבר מהעבר יגיע וישפר את מצב הרוח. לקראת סוף החודש תקבלו בשורה טובה בתחום הכספי.

חודש 👈שבט 🎉🎁 חודש של יום ההולדת מזל טוב. חברים טובים יפתיעו אתכם באירוע מקורי, תקבלו המון ברכות ואהבה, חודש טוב ומפתיע לבני המזל.

חודש 👈אדר זמן טוב להוציא החוצה את הכישרון החבוי בכם משחק וסטנדאפ, יש בכם רוח שטות ואוהבים להיות במרכז החברה זמן טוב למסיבות קטנות יותר.

חודש👈 ניסן אייר מלאי פעילות בעבודה וגם עם חברים רבים רוצים את קרבתכם. האתגר שלכם לראות ולקבל את המציאות כפי שהיא. החודש נטייה לחיות בעתיד ופחות בהווה . דחיות של מטלות ועיכובים גורמים לכם לאיבוד שליטה רוחני. קחו אוויר בסוף הכול יסתדר לכם. תנו תשומת לב יותר במערכות הזוגית ופחות לחלום ולהבין שהדשא אצל השכן לא ירוק יותר.

חודש 👈תמוז אב חודשים לא פשוטים חלק מכם מצפה מעבר מגורים למקום חדש עבודה חדשה ושיתוף פעולה ים כאלה שלא חשבתם. האתגר שלכם להניע את הדברים החשובים באמת בצורה נעימה ומהנה.

חודש👈 אלול המשך של עבודה קשה שלפני החגים חודש מה שטוב לחשבון נפש לקראת השנה החדשה להיות גמישים במחשבה לדעת לקבל דעות של אנשים גם שלא תמיד אתם מסכימים. זמן טוב לאיחוד משפחתי.

 

שנה טובה

עדינה אור

0536238757

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מזל דגים 20/3 – 19/2 ♓️ חודש אדר

 

שייכים ליסוד המים

כוכב השליט נפטון

צבע ירוק ים רך

אבן חן  אבן ירח  כדכוד

 

מכאן הרגישות והפגיעות של בני המזל. אתם מוכשרים יותר מאשר אתם מעריכים את עצמכם, הספק, הפחד והבלבול חוסמים מלתת ביטוי ליכולות ולכישרונות ברוכים. זקוקים כל הזמן לאישור מהחברים והקרובים. דורשי אהבה ופירגון בצורה יוצאת דופן ומאידך גם יודעים לתת ולפרגן בחזרה. היופי שלכם מיוחד, אי אפשר להתעלם מכם. האתגר שלכם השנה להאמין בעצמכם ביכולות לשתף פעולה, לדבר ולהוציא לא לשמור בבטן את הכעסים והפגיעות. יש לכם דמיון עשיר זקוקים לביטחון כלכלי ולכן אתם לא אוהבים לקחת סיכונים וחבל. בני מזל תאומים יכולים להפיק הכנסה יותר גדולה מהרגיל. מהמקום הבריאותי יש לכם נטייה לסבול ממערכת העיכול אתם צריכים לשמור על תזונה בריאה ומנוחה טובה. גם פעילות גופנית תוסיף, אך התמדה זה לא הצד הכי חזק אתם צריכים לעבוד בנושא. בנושא הכלכלי יהיו לכם הזדמנויות רבות להגדיל את ההכנסה עם רעיונות חדשים יזמות וקשרים נכונים, אל תדחו אנשים חדשים בחיים שלכם. מערכות יחסים יהיו טובים אם תתנו אמון  ומרחב לעצמכם לבבני הזוג ואז תתקדמו מהר למטרות שהצבתם. לפנויים שבנכם תופתעו לטובה מהיכרויות עם בני המין השני הם יהיו לטובה ולטוח הארוך. האתגר שלכם לשמוע לקול הפנימי ולא לקולות החיצוניים שמביא אתכם לבלבול ולספק.

 

חודש 👈תשרי תרגישו יותר משוחררים מהעומס שהיה לכם לאחרונה . את החג תבלו עם בני המשפחה הקרובה וטיולים עם חברים. השמחה והמרץ יחזרו אליכם בחודש הזה.

חודש 👈 חשון מזג האוויר הטוב ומצב רוח מתאים לטיולים קצרים מעבר לים לפני הלימודים והעבודה, נצלו את החופש לטפל בעצמכם. בטחון דרך פעילות גופנית זיכרון התמדה זו מתנה של החודש.

חודש 👈כסלו חודש שבו תקבלו ביטוי לכישרון תעבדו בעבודה נוספת להגדיל את ההכנסה משהו שאתם רוצים לעשות הרבה זמן.

חודש טבת 👈 תמשיכו עם העבודה הקשה גם קחו קורס להעשיר ולקדם את הקרירה חלק מכם יקבל הצעת עבודה חדשה. הזהרו מפגיעות גופניות יש לכם נטייה לסבול מעצמות חלשות קחו תוספי מזון .

חודש 👈שבט מצבי רוח משתנים הרגשת כבדות יהיו דחיות ועיכובים קחו הכול בפרופורציה אל תהפכו בעיות שנוצרו לבעיות אישיות שישפיעו עליכם. יש לכם נטייה לבקר ולשפוט את עצמכם ולא בצדק. ההמלצה לבלות בסביבה תומכת ואוהבת ולקבל חיבוק,

חודש 👈אדר 🎁 מזל טוב בני מזל דגים חוגגים יום הולדת. אוהבים לחגוג בגדול פנקו את עצמכם כמו שאתם יודעים. חברים ובני משפחה יפתיעו אתכם ותקבלו מתנות טובות ומועילות.

חודשים 👈 ניסן ואייר אלו חודשים שתינתן לכם הזדמנות להוכיח את היכולות, להאמין בעצמכם יפתחו בפניכם דלתות של קידום. יש לכם השפעה טובה על הסביבה קחו סיכונים אל תפחדו, קחו יעוץ ועזרה. היפרדו מאנשים שחוסמים אתכם מלהתקדם ולא מפרגנים. תקבלו כסף ממקור בלתי צפוי. את החגים תבלו עם בני המשפחה הקרובה והרחוקה.

חודשים 👈 סיון תמוז טובים למעבר מגורים קניה או השכרה, חלק מכם תקבלו הצעת עבודה חדשה

חודש 👈אב יהיה חם ולח בחוץ שמשפיע על מצב הרוח, הישארו יותר בסביבות הבית לחשבון נפש לחשוב גם מה ומי מתאים לכם להמשיך את המסע המשותף.

חודש👈 אלול תמשיכו עם עבודה בבית ובחוץ זהו חודש גם חשבון נפש . חברים מהעבר יחדשו קשר חודש של סליחות לעצמכם ולקרובים . מצבי רוח משתנים ילוו אתכם.

 

 

שנה טובה

עדינה אור

05362387

תפריט

רוכבי חמד