תחזית אסטרולוגית  

30/07 – 24/07 יולי 2020

מתקשרת פראפסיכולוגית ומדיום עדינה אור

טל': 053-623-8757 

 

         

מזל טלה  20/4  - 21/3  

 

בני מזל טלה תמיד נלחמים למען הצדק ומוצאים עצמם שלא לצורך השבוע מעורבים יותר מדי מחלוקות וקושי לקבל החלטה כיצד לנקוט עמדה. סופ"ש אתם עומדים מול יריבים חזקים כדאי לנתב את האנרגיה לחשיבה מחודשת כיצד להתמודד עם כוח שחזק מכם. מוצ"ש אתם חשים שעייפתם ממערכת היחסים הקיימת והרגשת חוסר הסיפוק עשויה לגרום לכם לבצע פעולות שייתכן שתתחרטו עליהם בעתיד, אל תהיו פזיזים. ימי ראשון ושני אתם עסוקים בעניינים משפטיים חתימה על חוזים והצעות עבודה עולות על הפרק. יום שלישי אתם זוכים להערכה במקום העבודה. ימי רביעי וחמישי תשעה באב אתם דואגים למי מבני המשפחה שזקוק לכם. ויתכן שהדבר יגרום לכם למועקה וכבדות בנוסף ליום המיוחד הזה.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

 

 

מזל שור 20/05 - 21/4 

 

בני מזל שור עסוקים בהחלטות מהירות ובשינויים חדים במשך כול השבוע. כדאי לשים לב לפרטים הקטנים והלא חשובים כביכול, יש מסביבכם אנשים שלא רוצים בדיוק בטובתכם או בקידומכם. כדאי לשמור על חפצים קרוב אליכם אתם עלולים להיות קורבן לגנבות ורמאויות. יום ראשון כדאי לקחת החלטות במהירות שיביאו לתפנית חדה בחייכם מספיק עם היסוסים עימדו על שלכם ונקטו עמדה גם אם תראה לכם או לאחרים לא נוחה. יום שני אתם עשויים לקבל בשורות טובות. טיול שנידחה עדיין עומד על הפרק. ימי שלישי ורביעי ענייני הלב מעסיקים אתכם, אל תפתחו ציפיות מרובות אתם עלולים להתאכזב. יום חמישי דווקא בתשעה באב כדאי לשתף פעולה במקום העבודה הדבר יועיל לקריירה שלכם בעתיד.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני 

 

 

מזל תאומים 21/6 - 21/5 

 

בני מזל תאומים עסוקים בענייני חוק ומשפט שנדחו וידחו בעקבות המצב שנחת על כולם. אתם חשים חוסר שביעות רצון מהמצב הקיים עסוקים יותר באגו שלכם ומאפשרים לו להפריע להתפתחויות של אפשריות לקרבה בונה ומועילה בכול התחומים ועלולים למצוא עצמכם נפגעים מאנשים הקרובים ביותר. כדאי להקשיב לסביבה ולהיות רגישים ומחודדים יותר כלפיה. יום ראשון זמן טוב לחתימה על חוזים ולסיים תקלות הנמשכות מזה זמן רב. ימי שני ושלישי כדאי להישאר בבית ולנוח. יום רביעי יש לכם נטייה להרפתקנות ולוקחים סיכונים כדאי לשים לב לתאריך תשעה באב. יום חמישי אתם נוטים להתרכך וסוף סוף להתפשר. בנוסף אתם מסוגלים לראות גם את היתרונות וגם את החסרונות שבמצב היו בטוחים בעצמכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

 

 

מזל סרטן 22/6 -22/7  

 

בני מזל סרטן צפויים להפתעות טובות בתחומים הרגשיים במשך כול השבוע. סופ"ש אתם נמצאים במרכז העניינים ואנשים רבים מתעניינים בכם כדאי לצאת ולבלות לפנויים סוף השבוע טוב להיכרויות אל תישארו בבית. מוצ"ש אתם חשים מעט כבולים ומחפשים דרכים לשינוי. יום ראשון אתם זוכים להוקרה וכבוד במקום העבודה, קידום או עליה בלקיחת אחריות תעלה על הפרק. ימי שני ושלישי אתם צפויים לקבל בשורות טובות שמחות בקרב בני משפחה קרובים יעודדו את מצב רוחכם. ימי רביעי וחמישי אתם עסוקים בנושאי כספים שמטרידים אתכם. כספים מתעכבים והפסדים קטנים כתוצאה מכך תאלצו להיות יותר מחושבים ולוותר על הנטייה שלכם לפזרנות יתר, שימו לב שאלו ימי תשעה באב דחו למועד מאוחר יותר.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

 

מזל אריה 22/8 – 23/7 

 

בני מזל אריה עסוקים במשך השבוע בכספים אתם חשים מצוקה כלכלית ומחפשים פתרונות מעשיים. סופ"ש כדאי להישאר יותר בבית להיות יותר עם עצמכם ולא לשמוע רעש מבחוץ. מוצ"ש מצב הרוח קצת מעיק ודאגות כלכליות מתחילות להעסיק אתכם, רק זכרו שהכול עובר. יום ראשון כדאי להתחיל להיות ריאליים ומעשיים בכל הנוגע לכספים ולבדוק בשבע עיניים הצעות עסקיות. ימי שני ושלישי אתם מאפשרים לרגשות ולא להגיון להסיט מתוכניתכם המקורית. במקום העבודה אתם צפויים לאכזבה כספים שחיכיתם להם זמן רב מתעכבים והדבר מפר את הרוגע והאיזון שאתם מחפשים. יום רביעי בדקו הצעות שמגיעות אליכם בחשדנות ושימו לב לפרטים הקטנים. יום חמישי אל תחפשו לסגור הסכמים בימי תשעה באב עדיף לדחות למועד אחר.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני ושלישי

 

 

מזל בתולה 22/9 – 23/8 

 

בני מזל בתולה משקיעים השבוע את האנרגיה שלהם בדברים שהזניחו מזה זמן רב. כדאי לא להיות ביקורתיים או בררניים מדי ולנסות להתמקד בדברים חשובים ולהפסיק להאזין ולהקשיב לאנשים סביבכם, היו עם עמוד שידרה משלכם. סופ"ש יצר ההרפתקנות שלכם גורם לכם לקחת סיכונים מיותרים. יום ראשון כדאי להישאר קרוב לבית אתם פגיעים וכדאי לשמור על הבריאות ימי שני ושלישי אתם עשויים לפגוש אנשים מעניינים ויתכנו הכרויות חדשות בתחום הרומנטי. יום רביעי דברים מסתדרים לטובתכם על הצד הטוב ביותר ייתכן קידום או העלאה בשכר שנאבקתם להשיגה מזה זמן רב. יום חמישי יום לא טוב למשאים ומתנים בכול נושא למרות שאתם חושבים שכושר השכנוע שלכם מעולה ביום הזה תשעה באב.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

 

מזל מאזניים 23/10 - 23/9  

 

בני מזל מאזניים זוכים השבוע לקצור את הפירות של שהשקיעו למרות המצב הנפיץ בתקופה האחרונה. על הפרק בשורות משמחות או חדשות שציפיתן להם זמן רב מבני משפחה קרובים. סופ"ש כדאי להישאר בבית ובחיק המשפחה. יום ראשון אתם זוכים להערכה והישגים בתחום הקריירה. יום שני יום טוב לבדיקת תחומים לימודיים חדשים הדבר יפתח בפניכם אפשרויות רחבות בעתיד. אתם צפויים להצלחה כבוד והערכה בתחום שתבחרו ללמוד אל דאגה מקורות מימון חדשים צפויים להגיע אליכם. ימי שלישי ורביעי בבוקר אתם זוכים בכספים ממקורות צפויים ובלתי צפויים בנוסף תתעשרו במידע שיעזור לכם תפתחו את האוזניים היטב. יום חמישי אתם חשים עייפות קחו פסק זמן לנוח לא נורא ימי תשעה באב מותר לכם להירגע ולשבת.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני ושלישי

 

 

מזל עקרב 21/11 – 24/10 

 

בני מזל עקרב השבוע חשים עייפות ורגשות מבולבלים מהמצב הכללי סביבם, אתם מושפעים יותר מתמיד מדברים שאחרים עושים ואומרים זהו שבוע של תשעה באב לכם. סופ"ש יאופיין לבני המזל בסימן של פרדות וסיום של קשרים שאינם פוריים. ימי ראשון ושני אתם נוטים לשקוע בעבודה ומנסים להיאחז בחומריות כדי לברוח מרגשות שמעיקים עליכם. במקום העבודה אתם חשים כי ההשקעה שלכם קשה מדי ואין שכר בצידה. יום שלישי שבו בבית לנוח. ימי רביעי וחמישי מצב בריאותכם מסמן לכם שעליכם להרפות ולנוח לא כדאי להתעלם מגופכם וללכת להיבדק במידת הצורך. יום חמישי כדאי להיות בסביבת חברים קרובים ולשתף, אולי יש להם יהיו פתרונות מעשיים עבורכם וכדאי להקשיב להצעותיהם ולא לפסול על הסף.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

 

מזל קשת 22/1 – 21/12 

 

בני מזל קשת יחוו חוסר יציבות רגשי ונפשי הסיבה המרכזית חילוקי דעות עם  בני הזוג שיעיבו על מצב רוחכם, רצוי לנהוג באיפוק ולא לתת לדברים לצאת משליטה, והמגמה הזו תתהפך במשך השבוע. יום ראשון אתם צפויים לקבל כסף ממקור בלתי צפוי. יום שני יום טוב בעסקים נפתחות בפניכם אפשרויות חדשות במקום העבודה עסקאות ששכרן בצידן קידום והעלאה בשכר. ימי שלישי ורביעי מפגשים עם אנשים מעברכם ינעימו את זמנכם, רק זכרו לשמור על ריחוק חברתי ולפנויים בנכם ייתכנו חידוש של קשרים מהעבר ויובילו לקשרים רומנטיים. יום חמישי אתם חשים מעט בלבול וחוסר ודאות, אנשים סביבכם משדרים לכם מסרים כפולים אל תקשיבו לקולות חיצוניים דבקו במטרה שהתייצבתם לעצמכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

          

 

מזל גדי 20/1 – 22/12 

 

בני מזל גדי עומדים בסימן של התחלות חדשות בתחילתו של השבוע. לפנויים מבינכם הכרויות חדשות ולטווח ארוך ואווירה קלילה של פזיזות ושובבות כדאי לנצל את סופ"ש ליציאה מהשגרה מפגשים עם תנאי של ריחוק חברתי כמובן. אתם השבוע במרכז העניינים כמו שאתם אוהבים. ימי ראשון ושני נפתחות הזדמנויות חדשות לייצר יותר הכנסות או תפקיד אחראי יותר במקום העבודה. ימי שלישי ורביעי היו זהירים אתם מבולבלים ופוחדים מאכזבות שימחו ותנסו ליהנות המזל שמאיר לכם פנים השבוע. יום חמישי נפתחת בפניכם אופציה לקריירה עצמאית ותינתן לכם הזדמנות להוכיח את כישרונכם וייחודכם ההשקעה של החודשים האחרונים מתחילה לתת את פירותיהם. אם יוצע חוזה חדש דחו למועד מאוחר יותר זהו יום של תשעה באב.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

 

מזל דלי 18/2 – 20/1 

 

בני מזל דלי עומדים לפני שינויים רבים במשך כול השבוע. סופ"ש אתם נוטים להסתגרות ולחשבון נפש ומחפשים פתרונות יצירתיים בתחומים רבים בחייכם. יום ראשון אתם מתייצבים בתחום הקריירה הצעות עבודה לטווח ארוך קידום והעלאה בשכרכם אפשריים. יום שני אתם פתוחים בפני כיוונים חדשים לימודים יעלו על הפרק. ימי שלישי ורביעי דברים אינם כפי שהם נראים כספים יגיעו ממקורות בלתי צפויים אף על פי שלכאורה נדמה  לכם שאתם נפסדים הדבר יתברר כשגוי והרווח יעלה על המשוער. יום חמישי כדאי להישאר בקרבת הבית ולהשקיע בבני הזוג פגישה עם חבר ותיק תאפשר לכם לא להיצמד לדברים שעבר זמנם. רצוי לשמור על ריחוק חברתי לבני מזל דלי למרות שהם טיפוסים חברתיים.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

 

מזל דגים 20/3 – 19/2 

 

בני מזל דגים מרגישים ככבולים ברשת ונטולי אנרגיות מצב רוחכם עלול להיות ירוד ואתם נוטים להסתגר. יום שישי אתם צפויים לפגוש אדם שיעניין אתכם במקוריותו שתעורר את ליבכם ולא להחמיץ את ההזדמנות. ימי שבת ובראשון אתם חשדניים ואינכם נותנים אמון בסובבים אתכם אתם מרגישים בדידות ועצב. כדאי לשתף אנשים קרובים עם הקשיים מהם יכולה להגיעה התשובה. ימי שני ושלישי צפויה אכזבה בתחום הרומנטי מפגישה שהתקיימה זה מכבר, לא כדאי לפתח ציפיות גדולות מדי. יום רביעי מצב הרוח משתפר ואתם מסוגלים לראות את הדברים בצורה אחרת הפתרונות יגיעו ממקורות בלתי צפויים. יום חמישי אתם נוטים לבזבזנות כדאי להישאר מחושבים, אלו ימי תשעה באב הישארו יותר צנועים ברצונות שלכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

 

תפריט

רוכבי חמד