תחזית אסטרולוגית  

03/12 – 27/11 דצמבר 2020

מתקשרת פרפסיכולוגית ומדיום עדינה אור

טל ': 053-623-8757 

 

         

מזל טלה 20/4 - 21/3  

 

לבני מזל טלה השבוע מביא איתו חוזק ואופטימיות, אתם  שבים לעצמכם ולכוחות, למעשה מעכשיו תוכלו להתמודד עם הקשיים שהיו לאחרונה יותר בקלות, תהיה זרימה והתקשורת שלכם בעיצומה. תהיה עדנה במקום העבודה, סוף סוף מכירים בעבודה המאומצת והמושקעת שלכם, תקבלו ביקורות טובות והערכה ששכרה בצידה. כסף יגיע אילכם ממקור בלתי צפוי או מעבודה גדולה, זה ייתן לכם יציבות ובסיס להתפתח ולהתרחב בצורה שקולה. סופ"ש תקבלו הצעות למפגש עם חברים אל תסרבו להזמנה, זהו מפגש נוסטלגי שבו תעלו זיכרונות והאווירה תהיה נעימה.  ימי ראשון ושני התקשורת וכושר השכנוע שלכם טובים ויום שלישי יום טוב למפגש עם בני המשפחה הקרובה. יום רביעי חבר יגיע עם הצעה עבודה חדשה, מומלץ לשקול את ההצעה בתבונה. ברביעי וחמישי טוב להתחזק בזוגיות.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

 

 

מזל שור 20/05 - 21/4 

 

בני מזל שור נכנסים לשבוע לא פשוט ועמוס בהתחייבות ובאחריות ורק שימו לב לאיזון בין משפחה ועבודה. סופ"ש פשוט לנוח ולהירגע אתם עייפים וחסרי אנרגיה אל תיקחו על עצמכם התחייבות שלא תוכלו לעמוד בה. יום ראשון טוב לצאת מהבית ולפגוש חברים טובים שתוכלו להיעזר בהם ויום שני מחשבות על העתיד מטרידות אתכם קשר זוגי שבו אתם נמצאים מבולבל המצב משפיע על ההתנהלות ומצב הרוח. יום שלישי תצאו לקורס או השתלמות קצרה ויום רביעי ענייני המשפחה יעסיקו אתכם  אחד מבני המשפחה יזדקק לעזרתכם הישארו בסביבות הבית. יום חמישי זמן טוב לגלות יותר יוזמה והשפעה בתחום שבו אתם עוסקים, תגלו שקל להוציא דברים בפועל בעצמכם, בלי תמיכה ובלי לחכות לאישור של אחרים. האמונה והביטחון בעצמכם מתחזקת.

ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי

 

 

מזל תאומים 21/6 - 21/5 

 

את בני מזל תאומים יעסיקו השבוע עניינים משפטיים או מחלוקות ישנות, תהיו נתונים למצבי רוח אך המשפחה הקרובה לכם תתמוך ותיתן לכם כתף. חבר טוב ישכנע אתכם לשנות את גישתכם מומלץ ללכת הפעם לפי תחושות הבטן והאינטואיציה. סופ"ש בלו עם בני המשפחה הקרובה הקפידו גם במשך השבוע על ריחוק חברתי. יום ראשון תוזמנו שקשור למקום העבודה או לעיסוק שאתם נמצאים בזמן האחרון. יום שני הישארו בסביבות הבית מישהו מבני המשפחה יזדקק לכם. יום שלישי זמן טוב להרחבת אופקים  וליצירת קשרים חדשים. ימי רביעי וחמישי תתחזקו ותתעודדו בעבודה נראות באופק יותר הזדמנויות שמאפשרות לכם חופש פעולה, דברים שבהם אתם עוסקים יסתיימו ותפנו את בדרך לאפשריות נוספות וחדשות, קחו יוזמה ואחריות. במשך השבוע שמרו על בריאותכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

 

 

מזל סרטן 22/6 -22/7  

 

בני מזל סרטן עמוסים בהתחייבויות ובאחריות לעבודה ולא פחות למשפחה. בני במזל אינם חוששים מעבודה קשה,  והשבוע זמן טוב להכרה על פעולותיכם הרבות בעבודה תקבלו הצעות לשיתוף פעולה, בגישתכם רצוי שתהיה אסרטיבית יותר מבעבר. סופ"ש בני מזל סרטן נתונים למצבי רוח משתנים צאו מהבית לטיול או ביקור אצל חברים. יום ראשון חלק מבעיות הכספיות יפתרו ותוכלו לעשות מהלכים חדשים ויום שני מצפה לכם עבודה רבה. יום שלישי הקשר הזוגי שבו אתם נמצאים ילך ויתחזק יתכן שתקבלו הצעת מגורים משותפים. יום רביעי יום של עיכובים ודחיות, סבלנות זאת מילת המפתח, יש לכם נטייה של להוציא את הכעסים דווקא על הקרובים אליכם ומומלץ להישאר בבית להירגע. יום חמישי טוב לארגון של הבית חברים יגיעו לביקור.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי וחמישי

 

 

 

מזל אריה 22/8 - 23/7 

 

לבני מזל אריה השבוע הקרוב יביא עימו אווירה טובה ומתאימה חיי חברה שלכם יעמדו במרכז וכמובן אתם צריכים לשמור על עצמכם ועל בריאותכם בתקופה מאתגרת זו.  בתחום המקצועי תיצרו קשר חשוב עם מישהו שדעתו זהה לשלכם, זה יכול להביא לשינויים שבהם אתם מעוניינים. בעבודה נראות יותר הזדמנויות שמאפשרות לכם לעשות צעד משמעותי קדימה. סופ"ש הקסם האישי שלכם יפעל לטובתכם, חשוב לא להתבייש או להסס. תגלו שהיכולת שלכם להשפיע גבוהה משחשבתם. יום ראשון הצעה שכמעט ירדה מהפרק עשויה לעלות מחדש ולהפתיע. יום שני תהיו עייפים ובריאותכם תהיה רגישה. יום שלישי תוזמנו למפגש, שימרו מרחק. ימי רביעי וחמישי אתם נמצאים בימים חשובים מבחינת הזוגיות שבה יש לכם יותר הזדמנויות להכיר ולהתקרב, נצלו את הימים בעיקר הפנויים שבנכם.

 ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

 

מזל בתולה 22/9 - 23/8 

 

בני מזל בתולה יופתעו מהדרך המקרית שבה יתגלגלו הדברים במומחיות וביכולתכם שלפעמים אין בעצמכם אמונה, אנשים יבקשו להיות בקרבתכם. יחד עם זאת נדרשת מכם התנהלות זהירה בדברים שאתם אומרים ולאנשים שאיתם תדברו, טעויות ושגיאות עלולות לעלות לכם. סופ"ש דאגו שלא ישדדו מכם אנרגיה, לא יהיה זמן לעצמכם חברים יחפשו את קרבתכם. יום ראשון אוירה כללית טובה אם תדעו להרפות כל מאמץ שלכם יהיה לא לשווא. יום שני כסף יגיע אליכם מעבודה מאומצת ויום שלישי ותוזמנו לפגישה. יום רביעי התרחקו ממשהו שגרם לכם לבעיות הפנו את האנרגיה שלכם לכיוון אחר, מישהו שאתם נמצאים איתו בקשר אינו נוהג לגמרי ביושר או שמנסה להסתיר מכם משהו. יום חמישי נעים בבית זמן טוב לבלות עם בני המשפחה לערב שקט.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

 

 

מזל מאזניים 23/10 - 23/9  

 

השבוע בני מזל מאזניים מתחילים בתקופה מעודדת ומחוזקת, אפשרויות תעסוקה חדשים יפתחו בפניכם למרות שכולם נמצאים בתקופה מאוד מאתגרת. בתחום הכספי תתחילו לסגור חובות מצטברים ותתחילו לנשום לרווחה. יתכן שאלו הלוואות ארוכות הטווח שמסתיימות בימים אלה. סופ"ש אורחים ובני המשפחה הקרובה יגיעו לביקור, זמן טוב לחדש קשרים ישנים ולהיפתח לשינויים. יום ראשון נושא הכספים שמעסיק אתכם דורש יותר זהירות מצידכם ויותר שיתוף פעולה עם הקרובים. יום שני תקבלו בשורה חיובית בתחום הקרירה. יום שלישי זמן טוב להרחבת אופקים קורס או השתלמות. יום רביעי תהיו במצב רוח סוער קשה לכם להשלים עם דברים שאינם תואמים את צפייתכם, מומלץ לשקול ולבחון את המצב בצורה שקולה והגיונית. יום חמישי לפנויים שבניכם הכירות חדשה נראית נקודת פתיחה לקשר זוגי מלהיב.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

 

מזל עקרב 21/11 - 24/10 

 

בני מזל עקרב יוכלו לקדם את עצמם, סוף סוף מכירים בעבודה המאומצת והמושקעת שלכם, תקבלו ביקורות טובות והערכה ששכרה בצידה ותוכלו להיענות להזדמנויות שיעלו. בתחום הזוגיות תתחילו תמצאו את עצמכם בקשר יציב ובלתי מאיים. אתם נמצאים בתקופה יותר פתוחה ומשוחררת, היחסים עם הסובבים יתבטא בהרחבת חוג החברים. סופ"ש בלו עם בני המשפחה הקרובה וחלק מכם מצפה נסיעה מחוץ לעיר. יום ראשון היזהרו מלקחת הלוואה גדולה שימרו על הקיים ויום שני חבר פגישה עם חבר. יום שלישי תהיו חסרי אנרגיה ומרץ יש לכם נטייה להתקררויות. חמי רביעי וחמישי תקבלו הצעת עבודה טובה שתשפר את היכולת שלכם להתפתח לכיוונים חדשים ומאתגרים, בחנו כל הצעה לגופה אל תהססו לקחת יועץ שיעזור לכם בהחלטות אם אתם הולכים בכיוון עצמאי.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

 

 

מזל קשת 22/1 - 21/12 

 

לבני מזל קשת זהו שבוע מתאים להרחבת אופקים. לא להיתקע במצב המסובך  שרוב האנשים נמצאים בו אפשרויות חדשות ייפתחו בפניכם בנושאי תקשורת במידה שלא תקפאו על השמרים. תרגישו טוב ובמצב רוח יציב יחסית. סופ"ש תרגישו תקיעות עם המשפחה, יתכן שלא תפרשו נכונה את הנאמר לכן טוב להוריד הילוך. יום ראשון התחום המקצועי מעסיק אתכם, זה זמן טוב ליזמות לחתימת חוזים חדשים. ימי שני ושלישי נושא כספי מעסיק אתכם דורש יותר זהירות. יום רביעי הרגשתכם פחות טובה חולשה ועייפות יקשו עליכם לפעול בקצב שלכם זמן טוב לבחון ולברר מה מניעי האנשים שאיתם אתם נמצאים בקשר. יום חמישי תוזמנו למפגש אתם נראים ומרגישים טוב והתקשורת שלכם טובה לפנויים שבנכם מצפה הכרות שימרו על מרחק ראוי עם אנשים חדשים.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

 

מזל גדי 20/1 - 22/12 

 

לבני מזל גדי תהיה בשבוע זה הזדמנות להוציא את  הידע והיכולות  המקצועיים תקבלו הכרה ועידוד ודלתות שהיו סגורות בפניכם בגלל המצב המאתגר שכולנו באותה סירה יפתחו, גם בזכות היוזמה ודרך והחשיבה תוכלו למצוא את מקומכם. סופ"ש תהיו פופולאריים ומחוזרים אף על פי כן בלו בבילוי רומנטי שקט בבית. יום ראשון כסף יגיע אילכם ממקום לא צפוי ויאזן את מצבכם. יום שני עייפות וחולשה שימו לב ונוחו אל תתאמצו יתר על המידה. יום שלישי אורח יגיע לביקור ויום רביעי הכרויות חדשות קשורות לאירוע שאליו תוזמנו אל תסרבו להזמנה שכן חשוב שתפגשו עם אנשים ולהרחיב את חוג החברתי והעסקי הקסם האישי יפעל לטובתכם וכך תוכלו לקדם את הקרירה. יום חמישי טוב לארגון וסידור מחדש של הבית.

ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי

 

 

 

מזל דלי 18/2 - 20/1 

 

בני מזל דלי התחום המקצועי יעמוד במרכז מעשיכם. אתם נשחקים מעבודה מאמצת ומעייפת, תרגישו בצורך של שינוי או חידוש. שימו לב המצב יבוא לידי ביטוי  גם באופן גופני אתם רגישים יותר. חשוב לטפל בבעיות רפואיות אם יתעוררו. סופ"ש בלו רק עם חברים קרובים ולא כאלו ששואבים מכם אנרגיה. לפנויים שבניכם קשר שיתחיל עכשיו יתאפיין בהתלהבות, בלהט ובתחושה של התרוממות. יום ראשון היזהרו מכניעה ללחצים שמפעילים עליכם בעבודה, למרות תחושת האחריות והמחויבות החזקה שלכם הפעם אין סיבה שתיקחו משימות שאינן שלכם. יום שני הוצאות כספיות מעבר לצפוי ויום שלישי תוזמנו למפגש. יום רביעי זמן טוב להתחלות ויזמות חדשה ויום חמישי זמן טוב לברר עם עצמכם מהו סוג הקשר הרצוי לכם בתחום הזוגיות כדי לא לחזור על טעויות.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

 

מזל דגים 20/3 - 19/2 

 

בני מזל דגים בשבוע לא פשוט, מבולבלים וחסרי מנוח חלק נמצאים כרגע בספקות בקרירה והתחום עיסוקם והדבר משפיע עליכם פיסית. לבשו בגדים חמים יש לכם נטייה להצטננות וכאבים בעצמות, הרגישות והפגיעות גבוהים השבוע.  סופ"ש חבר מהעבר יגיע לביקור וכדאי לצאת מהבית להתאוורר. יום ראשון רצוי להיזהר מעסקאות בייחוד בתקופה שמאתגרת את כולם שיצוצו לפתע, למרות שלכאורה זה יראה כרווח מובטח יש להיזהר מעסקאות מפוקפקות. יום שני מצפה לכם הרבה עבודה יתכן שתעבדו שעות נוספות לסיים פרויקטים חשובים. יום שלישי הימנעו מלשון הרע העלולים לפגוע בכם בדרך עקיפה במקום העבודה, חבר עלול להיות לא אמין. יום רביעי תוזמנו למפגש אצל חברים ויום חמישי בשורות כספיות יפתיעו אתכם לטובה, תקבלו הצעת לבילוי מחוץ לעיר.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

 

תפריט

רוכבי חמד