תחזית אסטרולוגית  

25/02 – 19/02 פברואר 2021

מתקשרת פרפסיכולוגית ומדיום עדינה אור

טל ': 053-623-8757 

 

         

 

מזל טלה 20/4 - 21/3  

 

בני מזל טלה בשבוע אינטנסיבי בבית ובעבודה, אתם מלאי מרץ ואנרגיה יחסית, יותר מאוזנים ומפוקסים. משהו מתחיל להתעורר אצלכם, הביטחון חוזר ובנוסף תהיו מחוזרים. סופ"ש תוזמנו לחברים או לכל מיני מקומות רחוקים ולפנויים שבניכם מצפה הכירות עם בני המין השני, הנוכחות שלכם בשטח בולטת ואי אפשר להתעלם מכם כשאתם מוכנים כמובן, רק עדיין אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת ועדיין אתם חייבים להשגיח על בריאותכם. יום ראשון טוב לחדש קשרים מהעבר וביום שני תפגשו עם בני משפחה קרובה למפגש אינטימי. יום שלישי יום לא נוח לכם קחו אוויר יש לכם נטייה להתפרצויות על הסובבים הקרובים בעבודה ובמשפחה. יום רביעי וחמישי מצפה לכם עבודה רבה לסיום פרויקטים חשובים, יש לכם נטייה לרגישות באזור הצוואר והגרון, כסו את עצמכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

 

מזל שור 20/05 - 21/4 

 

לבני מזל שור  כדאי לשים לב השבוע להוצאות, הן עלולות להיות בלתי שפויות אתם מבזבזים בלי חשבון  וקשה לכם לעצור. בני המזל במן הרגשת חופש כאילו הדברים הולכים להסתדר להם מחר, המצב המאתגר שכולם נמצאים בו דורש ממכם יותר תשומת לב. שימו לב ובדקו את מצב החשבון בבנק אצלכם אולי זה יביא רגיעה למצב הפזרנות שבו מתבזבזים הכספים, אתם נתונים למצבי רוח וצריכים יותר איזון. סופ"ש מצב רוח כבד חוסר אנרגיה היו יותר עם עצמכם לחשבון נפש, חבר מהעבר ינסה לחדש אתכם קשר ותוזמנו למפגש. יום ראשון תוזמנו לביקור אצל חברים ותהיו במצב רוח טוב יותר. יום שני מצפה לכם עבודה רבה ותהיו מלאי מרץ ואנרגיה וביום שלישי לפנויים הכרות חדשה. ימי רביעי וחמישי ימים טובים להרחבת האופקים.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

 

מזל תאומים 21/6 - 21/5 

 

בני מזל תאומים נמצאים בשבוע לא קל ומאתגר, אתם עדיין לא מוצאים את עצמכם במקום שבו שאתם נמצאים, הרבה מאבקים פנימיים ועם הסביבה הקרובה, בני המזל מוציאים סביבם אנרגיה ולא בכיוונים הנכונים, יש לכם נטייה להתפזר וחבל העקשנות שלא מוסיפה. סופ"ש תוזמנו לחברים טובים ושם תכירו אנשים חדשים. מוצ"ש לחוץ בעיות שמטרידות אתכם ולא נותנות לכם מנוח רצוי להיות בסביבה תומכת וחמה. יום ראשון טוב לדחוף פרויקטים חדשים החוצה באותו הום התקשורת שלכם במיטבה. יום שני הרגשת כבדות וחוסר אנרגיה זמן טוב למנוחה בבית וביום שלישי מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר. יום רביעי חבר מהעבר או מבני המשפחה יצור אתכם קשר בנושא כספי. יום חמישי לחלק מכם מצפה נסיעה למקום רחוק. אזור הרגיש אצלכם השבוע אזור הגב.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

 

מזל סרטן 22/6 -22/7  

 

בני מזל סרטן מיישמים השבוע את כל מה שהם למדו לאחרונה, התקופה המאתגרת שבה מצויים כולם לימדה אתכם צניעות מה היא. אתם יותר בטוחים עצמכם זה מקרין החוצה אל הסובבים אתכם. הניסיון שצברתם כל התקופה מתחיל לתת את אותותיו במהלכים השבוע. סופ"ש זמן טוב לבלות עם בני המשפחה הקרובה בבית או שתוזמנו אליהם האווירה תהייה חמימה וטובה אל תדחו. לפנויים שבנכם תוזמנו לבילוי מחוץ לבית. ימי ראשון ושני תוזמנו ימים טובים להרחבת אופקים ולהתמקצע. יום שלישי מפגש עם חברים טובים רק עדיין שמרו על מרחק וביום רביעי חבר מהעבר שהייתם בנתק הרבה זמן יפתיע בביקור. יום חמישי מצב רוח טוב ותהיה זרימה, התקשורת שלכם השבוע תהיה מעולה נצלו את זה בלדחוף פרויקטים גם בתחום החברתי ובעבודה.

ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי

 

 

מזל אריה 22/8 - 23/7 

 

בני מזל אריה באנרגיה טובה השבוע, יש בכם הרבה חום לתת לסובבים אתכם ולעצמכם, משהו מתחיל להשתחרר בכם מבחינה רומנטית, רגשית ורוחנית, תתחילו להיות בטוחים בעצמכם ובזוגיות שאתם נמצאים, תנו יותר אמון גם בעצמכם. אמנם לא הכול חלק אבל יש בכם יותר שקט. היקום עוזר לכם לצאת השבוע מריכוז עצמי ומזמן לכם מפגשים. סופ"ש בעיות כספיות עדיין מציקות לכם, התחייבויות מהעבר שרידים אחרונים שאי אפשר לברוח. יום ראשון תקבלו הצעה למגורים משותפים או שינוי מקום וביום שני הנוכחות שלכם בשטח בולטת ואם אתם פנויים הכרויות עם בני המין השני במקום העבודה ובדרכים. יום שלישי חבר מרחוק יגיע לביקור וביום רביעי טוב לעשות סדר וניקיון בבית. יום חמישי יגיעו לביקור האווירה תהיה טובה, רק שימרו על בריאותכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

 

מזל בתולה 22/9 - 23/8 

 

בני מזל בתולה השבוע ילוו במצבי רוח משתנים, קשה לכם עם עצמכם, אתם נעשים ביקורתיים ושיפוטים בצורה לא הוגנת עם עצמכם וגם כלפי הסביבה והתוצאה עימותים עם הקרובים. השבוע גם תהיו במצב רוח לקניות  שימו לב לא להתפזר כדי לפצות את עצמכם, בזמן האחרון אתם סובלים מחוסר מזומנים כמו לרבים, אתם לא לבד. התחושה הזו תלווה אתכם עד יום שני בו תמצאו בפרשת דרכים בהרבה תחומים ובימים מאתגרים אלו קשה לכם לקבל החלטות הגיוניות וברורות. יום שני מצב רוח הטוב יחזור אליכם תרגישו יותר בטוחים ותוכלו לדחוף קדימה לפרויקטים חדשים וישנים חשובים שעומדים על הפרק. יום שלישי בשורות טובות וחיוביות. יום רביעי תוזמנו למפגש ויום חמישי מצפה לכם הרבה עבודה ובנוסף תקבלו בשורות מעבר לים או מחוץ לעיר

 ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

   

 

מזל מאזניים 23/10 - 23/9  

 

בני מזל מאזניים נכנסים לנושא חדש המצב המאתגר מכריח את בני המזל למצוא פתרונות לא שגרתיים, אתם מאד אוהבים חידושים וחלק מכם ימצא הזדמנות לעשות מזה כסף ורווחים נאים, אולי לא כרגע אבל אתם דרך נכונה. זהו שבוע שבו החושים יחדדו והאנרגיה הרוחנית תהיה גבוהה מהרגיל. סופ"ש תהיו מחוזרים גם מבני זוגכם, לכן לא להפנות עורף ולפנויים מצפה הכירות ואלו שנמצאים בתחילת זוגיות תקבלו הצעה למיסוד הקשר. צפויים לכם אורחים שימרו על מרחק למען בריאותכם התקין. ימי ראשון ושני טובים להרחבת האופקים תוזמנו לקורס קצר שיקדם אתכם. יום שלישי הישארו בסביבות הבית למנוחה וביום רביעי תעבדו קשה מהרגיל תכנסו לתחום חדש המחייב למידה מעמיקה אל תזלזלו. יום חמישי לחלק מכם מצפה התחלה של קרירה חדשה.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

 

מזל עקרב 21/11 - 24/10 

 

לבני מזל עקרב שבוע לא פשוט מתקרב, משהו מטריד אתכם ולא נותן לכם מנוח, עומס של מחשבות וחוסר שקט נפשי שעלולים לשבש מהלכים או תכנונים לעתיד, לכן מה שמומלץ לכם להרפות ולהאמין בעצמכם ולא לתת לאף אחד לערער אתכם. אמנם יהיו עיכובים ודחיות אבל זכרו  שזהו מצב זמני. סופ"ש סערת רגשות תלווה אתכם שימרו על הבריאות ותוכלו אוכל בריא ומאוזן ובשבת ערב חברים יגיעו לביקור רק לזכור עדיין לשמור על ריחוק חברתי ולדאוג לבריאותכם גם במשך השבוע. יום ראשון יש לכם נטייה לשיפוטיות וביקורתיות, שימו לב לרגישות באזור הבטן. יום שני מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר. בימי שלישי עד חמישי קחו אוויר יש לכם נטייה להתפרצויות וכעסים דווקא על הסביבה הקרובה. בתחום הזוגי נסו לשפר את מערכת היחסים.

ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי

 

 

מזל קשת 22/1 - 21/12 

 

בני מזל קשת נכנסים לשבוע של עשייה ויצירת קשרי עבודה חדשים, למרות שכולם עדיין בתקופה מאתגרת שבה כול אחד חייב לשמור על עצמו והסביבה הקרובה אליו, תכנסו לתקופה שבו התקשורת שלכם טובה וזה ייתן ביטוי בתחום הקרירה, השבוע יכולים להיחתם חוזים ישנים שעמדו על המדף ותוכלו לדחוף פרויקטים שהיו תקועים זמן רב, תחום השיווק יהיה חזק מתמיד אצלכם, אתם יותר נוכחים, מרוכזים ומפוקסים במטרות ושווקו יותר את יכולתכם. סופ"ש תוזמנו לבילוי אצל חברים או מחוץ לעיר זמן טוב לחזק את הזוגיות שבה אתם נמצאים. יום ראשון מצפה לכם נסיעה קצרה מחוץ לעיר וביום שני חבר מהעבר יחדש אתכם קשר. יום שלישי הסתכלו על הכוס המלאה בכול קושי שיכול להיווצר. ימי רביעי וחמישי זמן טוב לאיכות ופנאי ולהתרכז בעצמכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

 

מזל גדי 20/1 - 22/12 

 

אצל בני מזל גדי משהו שונה קורה בנושאים רבים ומגוונים. בתחום הקרירה אתם נכנסים בשבוע זה לפרויקטים חדשים או לשבוע חדש ומאתגר, זה הזמן ליישם את מה שלמדתם. אך ההוצאות הכספיות יהיו גבוהות, אתם מתפזרים ולא דופקים חשבון למה שקורה אך עדיין אנחנו נמצאים בתקופה שצריך לשמור כסף לבן ליום שחור, הוציאו במידה. סופ"ש מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר לביקור קרובי משפחה. ימי ראשון ושני הם ימים של התחלות חיוביות בראיונות עבודה, תרגישו מחוזרים גם בתחום הרומנטי. יום שלישי אל תקשיבו ותתחברו לשמועות וביום רביעי חבר יצור אתכם קשר ויכול להגיע לביקור ויביא איתו בשורה. יום חמישי הישארו בסביבות הבית לסדר וארגון מחדש, יש לכם נטייה לסבול מכאבי ראש מומלץ לשתות הרבה מים גם בימים הקרים.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

 

מזל דלי 18/2 - 20/1 

 

בני מזל דלי צריכים לקבל החלטה בקשר לזוגיות שבה הם נמצאים, קשה לכם לרקוד על שתי חתונות, זה מקשה עליכם את ולא נותן לכם מנוח. התערבות בדברים שלא קשורים לכם בעיקר יכולה לפוגע רק בכם סערת רגשות תלווה אתכם במשך כול השבוע הקשר הנוסף מערער אתכם וקשה לכם להתנתק ממנו. החלטות שתסגרו עם עצמכם ולא תשאירו קצוות פתוחים יביאו אליכם את השלווה. סופ"ש תוזמנו לבילוי והאווירה תהיה טובה. מוצ"ש הרגישות והפגיעות יהיו גבוהים קחו שקט ומנוחה. יום ראשון יום של קבלת החלטות לא קלות. יום שני מצב הרוח ישתפר ותקבלו בשורה בתחום הקרירה וביום שלישי מצפים לכם מטלות רבות במקום העבודה. בימי רביעי וחמישי הישארו בסביבות הבית מישהו יזדקק לכם, ובנוסף דברים יסתדרו כפי שרציתם ותכננתם.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי וחמישי

 

 

מזל דגים 20/3 - 19/2 

 

בני מזל דגים במצב של בלבול וחוסר בטחון בזוגיות, אתם חסרי שקט ונסערים, שיתוף על מה שעובר עליכם כדי להקל על עצמכם. אתם מוצפים אינפורמציה, קחו נשימה ארוכה ושמעו לקול הפנימי וסמכו על עצמכם. חוסר שביעות רצון בולטת אצלכם ויכולים להיות לא נעימים לסובבים ולקרובים לכם. סיימו מטלות שלקחתם על עצמכם והתחייבתם. סופ"ש הישארו בסביבות הבית כך עדיף ולשמור על עצמכם מאנשים חדשים ולא מוכרים, שימרו על עצמכם בסופ"ש ודאגו לבריאותכם וליקרים סביבכם. ימי ראשון ושני מצפה לכם עבודה רבה אתם תצטרכו להחליף עובד שלא הגיע וביום שלישי מצב הרוח ישתפר ותוזמנו למפגש עם חברים. יום רביעי אורחים מרחוק או מהעבר יגיעו לביקור, שוב רצוי לשמור על עצמכם ולא לזלזל. יום חמישי תקבלו הצעה למיסוד קשר.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

 

 

 

 

תפריט

רוכבי חמד