תחזית אסטרולוגית  

30/01 – 24/01  ינואר 2020

מתקשרת פראפסיכולוגית ומדיום עדינה אור

טל': 053-623-8757 

 

         

מזל טלה  20/4  - 21/3  

 

ילידי מזל טלה השבוע ינועו בין רגשותיהם שמשתלטים עליהם. סופ"ש צפוי שבוע רומנטי מהנה מסיבות ואירועים גם בבתי חברים והכול פועל לטובתכם. נצלו את הזמן והשתדלו ליהנות. יום ראשון אתם מלאי אנרגיה ויש לכם תוכניות גדולות אתם עשויים להיות פזיזים וקלי ראש וביום שני חלה תפנית חדה ואתם עלולים להיות מחוסרי אנרגיה ייתכן אף שמצב בריאותכם מאותת לכם להרפות מעט ולנוח. יום שלישי הוא יום טוב להימצא בקרבת הבית והמשפחה. יום רביעי פריצת דרך בקריירה ייתכנו הצעות עסקיות מעניינות או קידום בעבודה לתפקיד עצמאי יותר. יום חמישי קשרים אישיים ומערכות יחסים יגיעו לכלל משבר והדבר עלול לצער אתכם מאד הדבר יוביל לפתיחות מצדכם ושינוי בכיוון שרק יועיל לכם בעתיד.

 יום טוב להשקעות והימורים: ראשון  

 

 

מזל שור 20/05 - 21/4 

 

לבני שור כדאי לשים לב למצב הבריאות ולא להזניח לכו להיבדק השבוע. לפנויים מבניכם אנא פקחו עיניים במשך השבוע בהחלט יכולה ליפול לכם הזדמנות נדירה שלא כדאי לפספס. סופ"ש אינו קל במבחינה רגשית אתם רגישים וחשים אכזבה בשל תוכניות עם בני הזוג שאינם יוצאות לפועל. יום ראשון אתם מתפכחים מהאשליה ומכניסים קצת הגיון לרגש. ימי שני ושלישי אתם מוצאים פתרונות יצירתיים בעבודה ועשויים לקבל הצעה ללימודים או לחפש מקום כדי להתפתח. הרצאה מעניינת בנושאי הקרירה עשויה להזדמן לכם אל תוותרו עליה תוכלו שם להיעזר הנושאים שיעלו במקום שיקדם אתכם. יום רביעי אתם משתחררים מהרגשות שהעיקו עליכם ומרגישים צורך לשתף את בני הזוג. יום חמישי כדאי לפקוח עין יש מי שאינו שמח בשמחתכם.

 יום טוב להשקעות והימורים: שלישי  

 

מזל תאומים 21/6 - 21/5 

 

לבני מזל תאומים כדאי השבוע להיות קשובים לסביבה הקרובה ולנסות לראות את המציאות בצורה אובייקטיבית. בסוף השבוע יש לכם נטייה להתכנס בתוך עצמכם מצב הרוח שלכם ירוד למרות החגיגות  מסביבכם ואתם רואים את הדברים בצורה פסימית אין לכך סיבה אמיתית. יום ראשון אתם זוכים להערכה בלימודים ובעבודה. ימי שני ושלישי אתם עשויים לפגוש מישהו מעניין וקשר חדש ומרגש עשוי להתפתח להרפתקה רומנטית ולא שגרתית. יום רביעי אתם נמצאים באופוריה ויש לכם נטייה לבזבזנות כדי לפצות על רגשות לא ברורים, אנא שימו לב לכך. יום חמישי תקבלו בשורות משמחות יכול להיות גם מעבר לים. טיול ויציאה הבית עם אנשים אהובים ירים את מצב רוחכם בתנאי שלא תתעצלו בשל מזג האוויר, פשוט קומו וצאו.

יום טוב להשקעות והימורים: חמישי

 

 

מזל סרטן 22/6 -22/7  

 

לבני מזל סרטן צפוי שבוע לא פשוט, לסביבה הקרובה לקבל אתכם ולכן אתם צריכים להגיע להחלטות ולהיות עקביים אחר הרצונות שלכם. יש בכם צורך לקחת סיכונים והנטייה שלכם לברוח מהמציאות לעולם הדמיון אינה פועלת לטובתכם. אחרי אמצע השבוע המגמה תתהפך לטובתכם. סופ"ש אתם נוטים לרחמים עצמיים, חוסר איזון ומצפים מהסביבה שתבין אתכם ותבוא לקראתכם. מצב בריאותכם אינו במיטבו ואתם נוטים להתכנס אל תוך עצמכם. יום ראשון כדאי להישאר בבית ולתת לעצמכם מנוחה. היו בקרבת המשפחה. ימי שני ושלישי אתם מוטרדים ודואגים ועכשיו לא רק לעצמכם גם למישהו שקרוב לכם. יום רביעי אתם חשים צורך להתגונן ומרגישים שיש מי שיוצא דווקא להגנתכם. יום חמישי צפויה הרפתקה רומנטית שתעורר אתכם ותחזיר את החדווה והיצירתיות לחייכם.

 יום טוב להשקעות והימורים: רביעי  

 

 

מזל אריה 22/8 – 23/7 

 

בני מזל אריה יוצאים למאבקי כוחות, משהו מטריד אתכם בזוגיות בה נמצאים ומחפשים את החופש והמרחבים  להיות עם עצמכם, אתם נאבקים על הדברים שאתם מאמנים בהם וידכם יוצאת על עליונה, אך לא להתייחס לבני זוגכם כאל אויב אלא שותפים לחיים. לפנויים שביניכם יזכו לממש את האהבה שחיכיתם לה זמן רב אך לא בלי מאמץ. ימי ראשון ושני אתם נתקלים בעיכובים במקום העבודה הדרישות מכם גבוהות ואתם חשים כי אתם זקוקים לעזרה ואף תקבלו אותה. יום שלישי אתם יכולים להתחיל לחגוג זה היום שלכם התוצאות של המאבקים בעבודה ובתחום הרומנטי נגמרים ואתם קוצרים את כל ההישגים. ימים רביעי וחמישי כדאי לשמור על מצב הבריאות ולהיות ערניים יש הרוצים להזיק לכם והמצב מערער אתכם.

יום טוב להשקעות והימורים: שני   

   

 

מזל בתולה 22/9 – 23/8 

 

בני מזל בתולה מוצפים ברגשות מעורבים ומבלבלים. לא קל לכם השבוע יותר משאר הימים אתם זקוקים לאורך רוח, עשו מה שמתאים לכם באותו רגע הקשיבו לאינטואיציה שלכם כך תגיעו לשלמות עם עצמכם והסביבה. אך אין לכם מה לדאוג המצב זמני ואינו מסמן לגבי המשך השבוע. סופ"ש קשרים רומנטיים יעלו על שרטון ויתכנו אכזבות. ימי ראשון ושני אתם עסוקים בדאגה לאחרים. מצב בריאותו של מישהו קרוב לכם מדאיג אתכם ואתם מוצאים את עצמכם מקדישים עצמכם לאחרים והדבר מעיק. ימי שלישי ורביעי אתם עייפים וחשים שהקריירה שלכם בבעיה ואינה מספקת וממצה. בנוסף ימי שלישי ורביעי כדאי להדק מעט את החגורה ולהיזהר עם כספים. יום חמישי יביא איתו הקלה מהשבוע העמוס רגשית ודברים יסתדרו לכם בכל התחומים.

יום טוב להשקעות והימורים: חמישי

 

מזל מאזניים 23/10 - 23/9  

 

בני מזל מאזניים יחושו מעט כבולים בתחילת שבוע וירגישו צורך לחופש הטבעי להם משהו נוטע אתכם חזק באדמה. אתם עובדים ולומדים ואין לכם זמן לעצמכם גם נכנסתם לפרויקט חדש והתחייבתם לסיים התחייבויות ומטלות בזמן שמתחיל לברוח לכם. סופ"ש תמצאו עצמכם מוקפים בחברים והצלחה חברתית צפויה לכם אתם כריזמטיים ומושכים אליכם את בני המין השני. יום ראשון ייתכנו שיתופי פעולה עסקיים הפנויים שבניכם עשויים להכיר את בת הזוג המתאימה לקשר ארוך טווח. יום שני אתם מוצאים דרכים ורעיונות חדשים ומקוריים בתחום הכלכלי. רעיונות אלה עשויים לקדם אתכם ולשפר את מצבכם הכלכלי. יום שלישי אתם זוכים להערה מצד הממונים עליכם וימי רביעי וחמישי לא כדאי לעשות צעדים נמהרים מתוך הפחד ולחוש ששינויים מגבילים את החופש.

יום טוב להשקעות והימורים: ראשון

 

 

מזל עקרב 21/11 – 24/10 

 

בני מזל עקרב יחושו מועקה המצב הזוגי וענייני כספים מכבידים עליכם והדבר יכול להשפיע על מצב בריאותכם, זכרו שהכול חולף. נמצאים לפתע נמצאים במקום לא מוביל כדאי לנוח ולהימצא בחברת אנשים שאתם מרגישים עימם בנוח. אך אל דאגה, המשך השבוע יפתיע ויש בו הזדמנויות להתפתח בתחום הקרירה להתקדם ולקבל משרות טובות יותר. יום ראשון אתם צפויים לקידום בעבודה אתם מוערכים ויש מי שרואה את העבודה הקשה שאתם משקיעים. יום שני אתם מוצאים הקלה ומקבלים בשורות טובות ומשמחות אתם מקבלים תמיכה מבני הזוג. יום שלישי ייתכן שסכום כסף יגיע אליכם ויעזור לכם לצאת מהמצב שבו אתם שרויים. ימי רביעי וחמישי אתם פוגשים חברים מילדות ומרגישים שזה הזמן לחגוג אתם יוצאים לבלות ומשאירים את הדאגות מאחוריכם.

 יום טוב להשקעות והימורים: רביעי וחמישי

 

 

מזל קשת 22/1 – 21/12 

 

השבוע בני קשת עסוקים בנושאים של עבודה וקריירה. יחד עם זאת אתם צריכים למלא את חובתכם לבני המשפחה. אם אתם לא חייבים משהו דחוף  מומלץ להישאר בבית עם חום למנוחה. סופ"ש שיתופי פעולה חדשים רעיונות עסקיים שיוצאים לפועל והצעות עבודה חדשות ומעניינות שהמשמעות קידום בקריירה. ימי ראשון ושני אתם נוטים להתנהג בפזיזות ולקחת החלטות נמהרות שהסיכון בהם גדול מדי ולא תמיד יפעל לטובתכם. יש מי שחותר תחתכם נסו לקחת צעד אחד אחורה ולפעול משיקול הדעת ולא באמוציה. יום שלישי קשרים זוגיים ומערכות יחסים יעסיקו אתכם ונוטים לתסבוכות במערכת היחסים. בימים רביעי וחמישי הדברים מסתדרים לכם. סכום כסף ממקור בלתי צפוי יגיע אליכם. כדאי זמן טוב להפיץ את רעיונותיכם ואת בקשותיכם יש מי שמקשיב.

ימים טוב להשקעות והימורים: רביעי

          

 

מזל גדי 20/1 – 22/12 

 

לבני מזל גדי רצוי לא להעמיס על עצמם יותר מדי השבוע. אמנם נמצאים בתקופה של התעוררות פיזית ואנרגטית, ומרגישים שהדברים מתחילים לזרום אצלכם כפי שאתם מצפים. סופ"ש כדאי לנוח אתם חשים עייפות ומצב בריאותכם מאלץ אתכם לנוח למרות רצונכם. יום ראשון רעיון ללימודים יכול להיות זמן טוב להרחיב אופקים. יום שני התעוררות הרומנטיקה והיצרים. קשרים מהעבר יחודשו. יש מי שמתעניין בכם ומבקש את קרבתכם. ימי שלישי ורביעי תקבלו הצעות עבודה בתחומים שונים ומגוונים. הצעות עסקיות מעניינות וכיוונים חדשים לא כדאי להיות בררניים. אך יחד עם זאת כדאי לבדוק את הפרטים עד הסוף תוכלו להיעזר ורצוי עם איש מקצוע  או מבין בתחומים שאתם רוצים לפנות אליהם. יום חמישי אתם חשים בחוסר ודאות וענייני כספים מדאיגים אתכם.

יום טוב להשקעות והימורים: שני   

 

 

 

מזל דלי 18/2 – 20/1 

 

בני מזל דלי נעים השבוע בין ההיגיון לרגש כאשר רוב הדברים תלויים במזג האוויר אצל הדליים. מאד שאפתנים ומאד חשוב לכם להראות את היכולות והכישורים שבורכתם בהם. סופ"ש אתם מוצאים עצמכם עורכים חשבונות הנובעים משיקולים מעשיים ונותנים ליצר להשתלט עליכם ונסחפים ברומנטיות חושנית. יום ראשון אתם נתונים לביקורת עצמית ומחפשים את הפגמים במעשיכם כדאי להרפות מעט מהביקורתיות להפסיק ולחפש את מה שלא בסדר. ימי שני ושלישי אתם מבצעים תפנית חדה ומוצאים כיוון חדש בתחום הקריירה המזל משחק לטובתכם ואתם עולים לרף גבוה. יום רביעי אתם נוטים להתרברבות כדאי לשתף רק את אלה שאתם באמת סומכים עליהם. זכרו שכול מה שיוצא מפיכם אינו יותר בשליטתכם. יום חמישי יש לכם נטייה לבזבזנות כדאי לשים לב ולקמץ בהוצאות.

יום טוב להשקעות והימורים: רביעי

 

 

מזל דגים 20/3 – 19/2 

 

בני מזל דגים ירגישו מסורבלים ואיטיים הרגשת הכבדות תלווה אתכם בסוף שבוע, מזג האוויר הקר מקפיא את התנועתיות של בני המזל נסו להימנע יותר מיציאה מהבית. קשה להגיד את זה לבני מזל דגים משום שהם נמצאים כל הזמן בתנועה. בתחילת שבוע ימים ראשון ושני ימים לא קלים ומובנים לבני מזל דגים, הרגישות שלכם תהיה גבוהה בימים אלו ויתכנו עימותים על חוסר הבנה, אתם מרגישים את חוסר הפירגון מעמיתים לעבודה, יש לכם לאחרונה גם בעיות גב, הגוף שלכם זקוק למנוחה ואיזון. יום שלישי כבר תתחילו להרגיש טוב יותר האנרגיה והמרץ חוזרים אליכם, בערב תוזמנו לאירוע גדול ושמח, יום רביעי יום טוב להעשרה רוחנית. יום חמישי ותוזמנו לבילוי אל תדחו את ההזמנה.

יום טוב להשקעות והימורים: רביעי

 

 

 

תפריט

רוכבי חמד