תחזית אסטרולוגית  

07/04 – 03/04 אפריל 2020

מתקשרת פראפסיכולוגית ומדיום עדינה אור

טל': 053-623-8757 

 

         

מזל טלה  20/4  - 21/3  

 

בני המזל טלה ניחנו בכושר מנהיגות, אוהבי שליטה וסומכים רק על עצמם. ימים לא קלים עוברים עליכם כמו כול המדינה. הכנות אחרונות לפני החג, הכול אצלכם צריך להיות מדיוק לא שוכחים אפילו את הפרטים הקטנים. האתגר שלכם השבוע לאזן בין הרגשות לעובדות, אל תישארו אצלכם בבטן את התחושות והכעסים מצאו משהו קרוב לדבר על הרגשות, אל תסתירו אותם ותשחקו חזקים כלפי חוץ. את החג תחגגו בבית עם בני המשפחה הקרובה, תקבלו מתנות מאנשים קרובים במיוחד שאתם יקרים לליבם, מערכת זוגית עולה לשלב חיובי הסירו דאגה מליבכם, סיר הלחץ שבו אתם נמצאים לא מרפה אבל סמכו על עצמכם תמצאו את הדרך.

 

 

מזל שור 20/05 - 21/4 

 

בני מזל שור בימים שתיקונם אוהבים לארח בחג ובגדול השינוי שנכפה עליכם מביא אתכם למצבי רוח משתנים, אתם תמיד מעודדים אחרים אבל הפעם אתם זקוקים לעידוד ולחיבוק. כיאה לבני מזל שור אתם אוהבים לעשות הכול לפי דרככם לעיתים לא מוכנים להקשיב לאחרים. בימים אלו אתם חייבים לשים את האגו והרצון העצמי בצד. אתם חייבים להישמע להוראות, לא לתחמן כדי לא להיפגע או לפגוע באחרים, יש לכם נטייה לזלזל ולא לקחת ברצינות את השינוי שנכפה עליכם, האתגר שלכם השבוע להסתכל פנימי לתוך עצמכם, אלו ימים טובים לחשבון נפש, הפתעה תגיע אליכם בתחום הכספי משהו שאתם מחכים לו הרבה זמן וזה יעודד אתכם בחג.

 

 

מזל תאומים 21/6 - 21/5 

 

בני מזל תאומים בדרך כלל אנשים מסורים וממושמעים עובדים לטובת הכלל ונשמעים להוראות למרות שהפעם זה מקשה עליכם אבל הנחמה שזה לא רק עליכם. אתם יודעים איך להעסיק את עצמכם בזמנים לא רגילים לא מבזבזים את הזמן, הבית מאד מעסיק אתכם ימים אחרונים של ניקיונות סופיים של הרגע האחרון מהפחד שמא תשכחו משהו לקראת ערב החג. השבוע תרגישו אנרגיה מטורפת ולא מוסברת, דווקא לפני החג ובימים מטורפים אלו תרגישו כוח ותבחרו לעזור ולהתנדב לזולת בצורה כמעט בלתי מוגבלת. אתם תהיו מוקפים בחברים ובני משפחה גם בצורה וירטואלית ויגרום לכם סיפוק. האתגר שלכם השבוע לדעת לאזן את עצמכם בין עבודה ומנוחה בבית שמעו לקול הפנימי.

 

 

מזל סרטן 22/6 -22/7  

 

בני מזל סרטן חווים בתקופה האחרונה הרגשת כבדות, כל השינוי מהשגרה שמתחיל להתארך בלי שרציתם בו מוציאה אתכם מאיזון, שימו לב ממתחים ולא להיכנס לאגו מיותר עם הסביבה הקרובה. באופן טבעי יש מתח והתרחשויות שנכפות עליכם שלא דורשות תגובות מיידיות, תנו לזמן זמן, בעת זו אין צורך להגיב מיד יש לכם יכולת להגיב במתינות. אתם אוהבים את הבית מטופח ומוכן לחג אך עקב המצב מועצמת לפרקים אצלכם את הרגשת הבדידות שלא לצורך. האתגר שלכם השבוע לדעת וללמוד לקבל את עצמכם גם במצבים לא רגילים, הזהרו מפציעות או מחוסר תשומת לב נסו להרגיע את עצמכם על ידי מדיטציה ושיחות עם אנשים קרובים. את החג תבלו עם המשפחה הקרובה ומשם תקבלו את העידוד.

 

 

מזל אריה 22/8 – 23/7 

 

בני מזל אריה למרות מגבלות התנועה בחוץ אתם לא עוצרים לרגע ולא מסוגלים להישאר ברגשה שכולאים אתכם, העבודה מחייבת אתכם לתת שירות לזולת ואתם עושים זאת בחפץ לב, יש לכם מרץ ואנרגיה שאותה אתם מקבלים ומושפעת גם ממערכת יחסים שאתם נמצאים בה וגם עם בני המשפחה, אין אצלכם רגע דל. תוכלו להתחזק ולשפר את מעמדכם גם במקום העבודה וגם בקרב בני המשפחה, רק נסו פחות להשתלט על הסביבה ולשתף, שיתוף הפעם צריכה להיות מילת המפתח. האתגר שלכם השבוע לשמוע להזהרות לא לקחת כל דבר כמובן מאליו, יש לכם נטייה לחבק ולתת לאחרים משם אתם שואבים כוח, את החג תבלו בבית עם המשפחה, שבוע של הפתעות נעימות.

 

 

מזל בתולה 22/9 – 23/8 

 

בני מזל בתולה נכנסים בעל כורחם למצב חדש ולא שיגרתי, זהו שבוע שבו אתם צריכים להיות יעילים לקראת ערב החג, הדאגה שלכם לבני המשפחה הקרובה והרחוקה, לחברים ולזולת עלולה לטלטל את מצב רוחכם. בני המזל צריכים להרגיש נתינה, לא יכולים לעמוד מהצד ולא לפעול בזמן הזה הלא שיגרתי אנא שימרו על עצמכם, אל תגידו לי זה לא יקרה, הבעיה שאתם לא חושבים על עצמכם לעיתים קרובות. עדיין מצבכם הפיננסי טוב ואמנם יש שיפור קל אבל הפעם עקב המצב אתם חייבים להפעיל שיקול דעת נוסף לכול מהלך שתרצו לעשות. השבוע גם בשורה טובה תגיע בתחום הכספי ותעזור לכם לשפר את חשבון הבנק ולשפר את מצב הרוח בערב החג.

מזל מאזניים 23/10 - 23/9  

 

בני מזל מאזניים יודעים לעשות מהלימון לימונדה בייחוד בתקופות קשות ומטלטלות בניגוד לבני מזל אחרים. בדרך כלל בני המזל נמנעים להתערב בעניינים לא להם, אוהבי שקט ושלווה רק הבעיה שבימים טרופים אלו זה לא בנמצא, אל תתנו לאנשים לגרור אתכם למעורבות שלא שייכת לכם, אל תתנו לשדוד מכם את האנרגיה הטובה, סמכו על עצמכם שתדעו לצאת ממצבים או מוקשים שעלולים לשים לכם בדרך. ימים לפני החג זמן טוב לטיפול אחרון בניקיון הבית. הראש שלכם עובד טוב גם בזמנים הזויים. יש לכם המון רעיונות שתוכלו לשווק אותם תמצאו מהר חלופה לעבודה הקודמת שלכם ללא ייסורי מצפון. את החג תבלו עם המשפחה הקרובה, למרות חוסר הסבלנות שלכם כלפיהם נסו להתנהג בהתאם.

 

 

מזל עקרב 21/11 – 24/10 

 

בני מזל עקרב אתם עסוקים דווקא בימים האחרונים יותר בהכנות אחרונות לחג, למרות המצב ההזוי אתם לא נותנים לזה להשפיע על ההתנהלות שלכם בבית ובבישולים. להפך את מוצאים עניין חדש ברחבי הבית, נכנסים למקומות חדשים ועורכים שינויים.  הקשר שלכם עם העולם החיצון ייווצר ברובו דרך הוידאו, תהיו מלאי מרץ ואנרגיה לחידושים בבית. התקופה מטורפת זו ועם הסגר שניכפה עליכם כמו כולם, לכם זה הזמן ליצור כל דבר שאוהבים לעשות ודחיתם אותם זמן רב בכול מיני תירוצים. מאידך הימנעו מעומסים רגשיים מיותרים שכופים עליכם, ורצוי שתאטו את הקצב קחו לכם את הזמן והתעסקו בדברים שיקרים לליבכם בתקופה הזו אל תתנו לאחרים לעייף אתכם ולמלא את היומן שלכם. חוץ מהדאגה לקרובים תעברו את התקופה בצורה טובה ומאוזנת

 

 

מזל קשת 22/1 – 21/12 

 

בני מזל קשת מרגישים טוב את המצב החדש והלא שגרתי שניכפה עליהם, קשה לכם לשבת בבית אתם מרגישים בסיר לחץ. יש לכם נטיחה לברוח למקומות אחרים. המצב עלול להחריף בימים אלו בייחוד לפני ערב החג עייפות ועצבנות, רגשות ותופעות אלו עלולים להשפיע עליכם בכול התחומים. לכן חשוב מאוד גם בימים לא רגילים אלו שתקפידו על שינה, שגרה ובייחוד על תזונה נכונה, תתחברו לאנשים טובים סימפטיים ואוהדים לא כאלו שישתו לכם האנרגיה, תתרחקו מכל גורם מלחיץ שלא עושה לכם טוב, אתם תדעו לזהות אותם. האתגר שלכם השבוע להיות בבית לדעת להתנהל ולקרב את בני המשפחה אליכם, תקופה מאתגרת גם מבחינה כלכלית, זמן טוב גם אם קשה לכם כרגע.

          

 

מזל גדי 20/1 – 22/12 

 

בני מזל גדי מרגישים את השינוי שנכפה עליכם, קשה במיוחד לבני המזל עם שינויים הלא צפויים שנכפו עליכם ולא מוצאים את עצמכם במרחב. האתגר שלכם לדעת איך להרים לעצמכם את מצב הרוח לא להיכנס למצבי רוח משתנים. אל תחפשו פתרונות קסם, חשוב שתתכנו את צעדכם בזהירות יתרה ולא לתת לרגשות להשפיע עליכם דווקא התקופה מאתגרת זו. בזמן הזה עדיף לכם להתגמש ולוותר מה שיוכיח את בעתיד את הרווח שצפוי לכם, אל דאגה הדברים יסתדרו מאליהם. חשוב שתדעו שאין לכם תמיד שליטה על הנעשה שחררו ותתחילו להפנים את המצב החדש. בתחום הזוגיות תקבלו בשורה משמחת ומתנה. בנושא הכספי צפויה לכם הכנסה מעבודה חדשה וזמנית, עשו ספורט בבית ומדיטציה לאזן את מצבי הרוח.

 

 

מזל דלי 18/2 – 20/1 

 

בני מזל דלי נכנסים לתקופה חדשה ומעניינת, אתם רגילים להיות מוקפים בחברים להיות בחוץ שעות רבות, זה הזמן לעשות שינוי להפסיק לברוח מעצמכם ולקחת אחריות על הבריאות שנזנחה בזמן האחרון. השקט כביכול שניכפה עליכם בו עושה לכם יותר רעש בראש, יש לכם את הכלים והידע כדי להתמודד עם כול מצב, רק צאו מאזור הנוחות שלכם והעצלות. בתחום הזוגיות תקבלו בשורות טובות, שימרו על עצמכם והפיקו את המיטב מהמצב והפסיק להתעקש על דברים בטלים בשישים. אתם עלולים להיקלע למצבים של אי נעימות בגלל מעורבות רגשית בעניינים שדורשים התייחסות ולא להתעלם מהם, אתם חייבים להתמודד רציונלית ולהפסיק לברוח. את ערב החג רק ברגע האחרון תחליטו היכן לעשות, נסו כבר כרגע להיות מתוכננים.

 

 

מזל דגים 20/3 – 19/2 

 

בני מזל דגים אוהבים את הימים הספורים שלפני החג, לא מבזבזים את זמנכם יש לכם מה לעשות מבוקר עד ערב, הכנות אחרונות לערב חג הפסח. זמן מעולה להמשיך ולזרוק את מה שאתם לא צריכים ולשחרר, פנו את הבית לאנרגיה חדשה שבאה עם האביב, הכניסו את האביב לבית וללב. קשה לכם לפעול במסגרת הלוחצת שנכפתה, אתם אוהבים לזרום במים רגועים יש כאלו שינסו בתקופה הזו שקשה לכולם להגביל אתכם זה הזמן המשקף את הלך הרוח של כולם בזמנים לא פשוטים אלה אתם חייבים לדעת גם להכיל כולל בני משפחה. בתחום הכספי יגיע אליכם כסף ממקור בלתי צפוי שמרו על הכסף, יש לכם נטייה לבזבוזים דרך הרשת, זכרו זה לא הזמן. 

 

 

תפריט

רוכבי חמד