תחזית אסטרולוגית  

12/09– 06/08 ספטמבר 2019

מתקשרת פראפסיכולוגית ומדיום עדינה אור

טל': 053-623-8757 

         

מזל טלה  20/4  - 21/3  

 

בני מזל טלה צפויים השבוע לבשורות משמחות בכל תחומי החיים השבוע. בסופ"ש תתיכן פריצת דרך בתחום הכלכלי. רעיונות עסקיים עם חברים והצעות עבודה עומדים בפתח. בתחילת השבוע אתם מבלים בערב רומנטי עם בני הזוג וכך אתם מעדיפים לבלות. יום שני מצב בריאותכם מצריך רגיעה לגוף כדאי לנוח כדי לא לערער את הרגשת הביטחון שלכם, ימי שלישי ורביעי אתם מבינים שעליכם לעשות צעד חדש בתחום הרגשי ולוותר על ההגנות שלכם בשורות משמחות יגיעו אליכם ממקום בלתי צפוי. יום חמישי הפנויים שבניכם עשויים לקבל הצעת שלא תוכלו לסרב לה או בילוי באירוע משפחתי ששם תמצא עבורכם הפתעה נעימה.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

מזל שור 20/05 - 21/4 

 

בני מזל שור ירגישו חוסר ודאות והדבר יגרום לכם לקחת החלטות מהירות ולעיתים חפוזות. בסופ"ש ענייני כספים ידאיגו  אתכם ותחושו כובד מסוים, סכום נכבד שציפיתם לו יתאחר מלהגיע ותחושו אכזבה בשל כך, וכבר בתחילת ימים ראשונים של השבוע תפגשו מכרים ותיקים או בני משפחה שיבואו לעזרתכם ותחושו הקלה רבה ממה שמדאיג אתכם, תפנית חדה זו תעזור לכם לחזור במהירות לאופטימיות המאפיינת אתכם. יום שלישי כדאי להיות זהירים וחשדניים ולבדוק הצעות שמציעים לכם, בנוסף יש לשים לב היטיב לבריאותכם. יום רביעי לפנויים יש סיכוי להכרות חדשה ומפתיעה רומן קצר והפכפך יזדמן לכם, יום חמישי תחושו אי ודאות בשל ההשתלשלות המהירה של תהפוכות השבוע.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

מזל תאומים 21/6 - 21/5 

 

בני מזל תאומים ינודו השבוע בין מצבי רוח משתנים, בסופ"ש אתם נוטים לקחת סיכונים ולצאת להרפתקאות היו זהירים. יום ראשון אתם עייפים וחשים שהקריירה שלכם בבעיה ואינה מספקת וממצה, היו יותר סבלניים אלו דברים רגעיים שיחלפו, אל תקבעו את הדברים שמתרוצצים לכם בראש. ימי שני ושלישי אתם חשים מבולבלים קשר רומנטי ועניינים של הלב מעסיקים אתכם, אתם מרגישים תקועים במערכת יחסים ומצפים שדברים יקרו כפי שאתם רוצים, יום רביעי אתם צפויים לקבל כספים ממקור בלתי צפוי, או מתנה יקרת ערך ממשיהו שלא ציפתם, יום חמישי אתם מתלבטים בין שתי הצעות עסקיות שנראות לכם קוסמות כדאי להתייעץ עם אנשים שאתם סומכים עליהם.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

 

מזל סרטן 22/6 -22/7  

 

בני מזל סרטן בשבוע עמוס רגשות, אתם חייבים לקחת הכול בפרופורציה ולבחון את הדברים רק בהגיון. סופ"ש אתם יותר רומנטיים יום שישי הוא זמן טוב להשקיע בבני הזוג ובשבת כדאי להתחיל דף חדש ולשכוח את העבר, אתם עדיין מלאי ביקורת כדאי להפחית את מנת הציפיות ולנסות ליהנות ממה שיש. יום ראשון כדאי להדק מעט את החגורה. ימי שני ושלישי אתם מוצאים עצמכם במצב רוח הפכפך.  יום שלישי אתם מרגישים צורך להתפרק ולשמוח וברביעי מתהפך ויש את הצורך שלכם להסתגר ובנוסף יום רביעי אתם לא במיטבכם במקום העבודה כדאי לתת לדברים לזרום ולהפסיק לשפוט את עצמכם בחומרה. יום חמישי כדאי להישאר בקרבת הבית לנוח ולשים לב למצב בריאותכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

 

מזל אריה 22/8 – 23/7 

 

בני מזל אריה ירגישו מעט מועקה, המצב הכלכלי וענייני כספים מכבידים עליכם והדבר משפיע על מצב בריאותכם. אתם נמצאים לפתע במקום לא מוביל כדאי לנוח ולהימצא בחברת אנשים שאתם מרגישים עימם בנוח. אתם צפויים לקידום בעבודה אתם מוערכים ויש מי שרואה את העבודה הקשה שאתם משקיעים. תקבלו בשורות טובות בענייני כספים, הצעות עבודה חדשות עומדות על הפרק. סופ"ש אתם מסוגלים לראות תמונה בהירה את היתרונות והחסרונות שמאחורי דברים. יום ראשון זהו יום טוב להשקיע ברומנטיקה עם בני/בנות הזוג  ולפנויים בניכם זהו זמן טוב להכרות חדשה ומעניינת. ימי שני ושלישי עניינים משפטיים מעסיקים אתכם, והתוצאות אינם לשביעות רצונכם, ימי רביעי ובחמישי אתם חשים עייפות ותשישות כדאי לנוח ולשים לב לבריאותכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

   

 

מזל בתולה 22/9 – 23/8 

 

בני מזל בתולה ירגישו השבוע את הצורך החופש ובשינוי, שימו רק לב רצוי שלא להעמיס על עצמם יותר מדי בתחילת השבוע. בסופ"ש אתם חשים לכודים ולעיתים בלתי מאוזנים. אתם מרגישים תקועים ושאינכם מקבלים תגמול הולם להשקעתכם. יום ראשון אתם מעדיפים לבלות לבד בניגוד לאופייכם שאוהב להיות במרכז. יום שני אתם חשים לכודים בתוך מערכת יחסים ומבינים שעליכם לסיים דברים שנמשכים על מנת שתוכלו להתחיל מחדש. יום שלישי אתם עשויים לפגוש אדם מעניין ויוצא דופן כדאי לאפשר לו להיכנס לחייכם הוא עשוי להפתיע אתכם ולעזור לכם בכיוונים שלא חשבתם עליהם, ימי רביעי וחמישי לא כדאי לתכנן תוכניות שתלויות באנשים אחרים אתם עלולים להתאכזב.  

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

מזל מאזניים 23/10 - 23/9  

 

בני מזל מאזניים נמצאים השבוע בסימן של יריבות ומאבקים, תוך כדי כך נוטים לרחמים עצמיים, חוסר איזון ומצפים מהסביבה שלכם שתבין אתכם ותבוא לקראתכם. סופ"ש תבלו בחשבון נפש לגבי מערכת יחסים שאינכם מוצאים בה סיפוק, מפגש עם חברים יעורר שאלות לגבי ההמשך. יום ראשון מוצאים עצמכם במאבק פנימי כדאי לצאת והיות בקרב אנשים ולא להישאר לבד, יום שני מצב בריאותכם נחלש כדאי להיבדק אצל רופא ולא להזניח, יום שלישי כדאי לשמור את תכניותיכם לעצמכם יש מי שאינו רוצה בטובתכם במקום העבודה. ימי רביעי וחמישי לא כדאי לחפש פתרונות קלים למצבכם הכלכלי, הישועה תגיע דווקא אם תיצמדו לכללים כדאי להשקיע במקום העבודה ההערכה כלפיכם לא תאחר להגיע.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

 

מזל עקרב 21/11 – 24/10 

 

בני מזל עקרב השבוע נמצאים לפני התחלות חדשות, בתחום הרומנטי אתם נאבקים על הדברים שאתם מאמנים בהם וידכם יוצאת על עליונה. לפנויים שביניכם יזכו לממש את הקשר אך לא בלי מאמץ. סופ"ש אתם חשים קושי לשחרר דברים שהסתיימו, אך מבינים היטב שאין דרך אחרת ובשבת התוצאות לא מאחרות לבוא. תחילת השבוע כדאי להימצא בקרב אנשים קרובים שמשרים עליכם ביטחון. ימי שני ושלישי אתם מרגישים צורך בשינוי משמעותי הן בתחום הקריירה והן בתחום הרומנטי מצפות לכם בימים אלה הפתעות לא שגרתיות, יום רביעי סכום כסף יגיע אליכם והזדמנויות כלכליות חדשות יעמדו לפניכם. יום חמישי כדאי לשמור על תוכניותיכם ולבדוק היטב למי אתם מספרים יש מי שמקנא בכם, ועלול לבגוד באמונכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני

 

 

מזל קשת 22/1 – 21/12 

 

בני מזל קשת עומדים בפני שינויים והחלטות, השבוע אינו קל במבחינה רגשית אתם רגישים במיוחד וחשים אכזבה בשל תוכניות עם בני הזוג שאינם יוצאות לפועל כפי שתכננתם. סופ"ש אתם מקבלים הצעות נדיבות והתחום הכלכלי משתפר כספים מגיעים אליכם ויש מי שמשפיע עליכם כל טוב, יום ראשון יציבות חומרית מסתמנת בפתח, אתם מתפכחים מהאשליה ומכניסים קצת הגיון לרגש. יום שני אתם עומדים בפני תפנית חדה בתחום הרומנטי ומשנים גישה כלפי קשרים שאתם מושכים זמן רב, יום רביעי אתם מרגישים בטוחים עם הרגליים על הקרקע והדבר עוזר לכם להיות מעשיים בכל הנוגע לכספים, ימי רביעי וחמישי עניינים משפטיים שאתם מושכים זמן רב יבואו אל סיומם.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

 

 

מזל גדי 20/1 – 22/12 

 

בני מזל גדי נמצאים בתחילת השבוע ובסופו במצב של אי ודאות וחוסר סיפוק מהמצב הקיים. בהמשך תשתחררו מהרגשות שהעיקו עליכם ומרגישים צורך לשתף את בני הזוג כדי לאורר את המועקה והשגרה שנוצרה בזמן האחרון. סופ"ש מצב הרוח שלכם הפכפך ואתם חשים צורך עז לשבור את השגרה. תחילת השבוע אתם חשים תשישות ומעדיפים לבלות בגפכם, יום שני לימודים עולים על הפרק, יציאה מן הבית תשפר את מצב רוחכם. יום שלישי תפגשו אדם מעניין שיעורר את סקרנותכם זהו זמן טוב לתת לייחודיות שלכם לבוא לידי ביטוי, ימי רביעי וחמישי מתעוררים בכם חשד וחוסר אמון כלפי אנשים שאיתם אתם משתפים פעולה או עובדים בקרבתם, לא כדאי להיות פזיזים ולקחת החלטות מהירות ופזיזות.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי

 

 

מזל דלי 18/2 – 20/1 

 

בני מזל דלי עמוסים רגשית, אתם נתונים לביקורת עצמית ומחפשים את הפגמים במעשיכם כדאי להרפות מעט מהביקורתיות להפסיק ולחפש את מה שלא בסדר. בסופ"ש כדאי לשתף אחרים בתחושתכם ובמצוקתכם העזרה לא תאחר להגיע וימצאו פתרונות מעשיים. יום ראשון כדאי לצאת ולהכיר אנשים חדשים לפנויים מבניכם יש סיכוי להכיר קשר חדש וארוך טווח, ימי שני ושלישי עניינים לא סגורים מהעבר יטרידו אתכם, מצב רוחכם ירוד, ואתם חשים שלא בטוב, אל תישארו לבד, יום רביעי מצב הרוח משתפר, בשורות טובות עוזרות לכם לחזור לעצמכם, יום חמישי אתם שרויים בבלבול  הנמיכו ציפיות מהסובבים אתכם ולא תתאכזבו בתחום הקריירה כדאי לחכות ולא לקחת החלטות חשובות עד שמצב הדברים יתבהר.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

 

 

מזל דגים 20/3 – 19/2 

 

בני מזל דגים ייהנו השבוע מהצלחה ויקטפו את הפירות מעמלם בתקופה האחרונה, אתם מבצעים תפנית חדה ומוצאים כיוון חדש בתחום הקריירה המזל משחק לטובתכם ואתם עולים גבוה. את סופ"ש תבלו עם בני משפחה ויזכו להערכה בקרב בני ביתם, יום ראשון אתם נוטים להתרברבות כדאי לשתף רק את אלה שאתם באמת סומכים עליהם. יום שני תקצרו הישגים במקום העבודה ותהיו למוקד העניינים, קידום או בונוס צפויים לכם, ימי שלישי ורביעי מצב רוחכם ירוד מעט, ותחושו צורך לסיים מערכות יחסים שהרגשתם בהן כבולים, כדאי לנוח ולשים לב למצב בריאותכם, יום חמישי מצב רוחכם ישתפר ותרגישו שאתם חזרה על הסוס ובדרך הנכונה, דברים שהעיקו עליכם מזה זמן מה יבואו אל פתרונם.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון

 

 

תפריט

רוכבי חמד